У Трампа заявляють, що президентські вибори в США переноситися не будуть
События в миреua.interfax.com.ua03 августа 2020

У Трампа заявляють, що президентські вибори в США переноситися не будуть

Керівник апарату Білого дому Марк Медоуз заявив у неділю, що президентські вибори в США відбудуться 3 листопада, передає "Голос Америки".

"Ми збираємося провести вибори третього листопада, і президент має намір здобути перемогу", - цитує видання слова Медоуза, сказані в ефірі телеканалу CBS.

Разом із тим, в адміністрації американського президента виступають проти проведення загального голосування поштою і називають це "поганою ідеєю".

Зазначається, що Медоуз в неділю в ефірі підтримав позицію Трампа, заявивши, що голосування поштою має бути проведено належним чином, втім, не надавши жодних підтверджень, що це не було зроблено в минулому.

Крім того, він не відповів на питання, чи відповідально з боку американського президента висловлювати ідею виборів восени.

"Відповідально з боку президента запитати, якщо голосування буде повністю проведено поштою, чи отримаємо ми результати третього листопада? Я б припустив, що ми не отримаємо їх навіть першого січня", - сказав політик.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
123
Нисцой - первую повесить на Крещатике!
ПАРАДОКС ОДНАКО
ЮЩЕНКО КУСАЕТ ЛОКТИ: - НЕ ДОГАДАЛСЯ СБРЕХАТЬ, ЧТО ЕГО НОВИЧКОМ ОТРАВИЛИ В 2004-м году. ГЛЯДИШЬ, ЕГО ЕЩЁ НА ДВА СРОКА ВЫБРАЛИ БЫ! ПАРАДОКС: КОГО НИ ТРАВЯТ, юЩЕНКУ ЛИ, нАВАЛЬНОГО ЛИ, ВСЕ ВЫГЛЯДЯТ КРАШЕ ЧЕМ ДО ОТРАВЛЕНИЯ! ПОЭТОМУ И СКРИПАЛЕЙ СКРЫВАЮТ ОТ ВСЕГО МИРА!
НЭ КАЖЫ ГОП
ХВАТИТ С вАС И ,,ЩЭНЭВМЭРЛОЙ,,!
7
В целом Слуги Народа ! это мальчики и девочки по вызову . Девочки на 3 мальчики в ноль в целом ЕО ЛГБТ .
БеняКоломойский
Так хохлам воевать за Крым,это не ментов безоружных бить и убивать на майдане за деньги сороса.В Крыму Россия так "шляхетным лыцарям" наваляют,что их духовным предкам из вермахта под Сталинградом и не снилось.У краина и украинец от слова украсть,предать и продать.
БеняКоломойский
Подсолнухом одним сыт не будешь.
7
лорка ницой ну настоящая гиена . Посмотрев на нее обосерешъъся 100 % бедные детки на украине .
Авторские статьи