У Туреччині будуть виробляти корм для тварин з харчових відходів
События в миреrubryka.com02 мая 2020

У Туреччині будуть виробляти корм для тварин з харчових відходів

Мерія турецького міста Конья побудує підприємство з переробки харчових відходів у корм для тварин. Воно буде побудовано в рамках нової політики «Нуль відходів», розробленої Міністерством навколишнього середовища та містобудування Туреччини.

Отриманий з відходів корм влада використовуватиме для утримання безпритульних тварин. Саме в цьому місті знаходиться найбільший в країні притулок для тварин. Він займає площу в 1 млн кв. м.

На думку мера Коньї Угура Ібрагіма Алтаю, ініціатива дозволить вирішити відразу кілька завдань, в тому числі нагодувати тварин, позбутися від необхідності закуповувати іноземні корми, а також сприяти розвитку економічного потенціалу міста.

«В одному тільки нашому притулку тварини щорічно з’їдають 400 тонн корму. Більшу його частину ми імпортуємо. Як тільки ми реалізуємо проект, то позбудемося імпортної залежності, а вартість кормів значно знизиться», – заявив мер.

Харчові відходи з державних установ і підприємств громадського харчування будуть збирати в спеціальні холодильники.

Потім їх стерилізують і будуть переробляти в корм, після чого передадуть в муніципальні притулки, реабілітаційні центри для тварин, а також інші організації з захисту прав тварин.

Очікується, що в день підприємство зможе переробляти до 10 тонн харчових відходів, з них вийде дві тонни чистого продукту.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ваши денежки ушли в страну дураков и потерянных чемоданов . Сала Украине!
гость
В энциклопедическом словаре Брокгауза-Ефрона (издано в Петербурге в 1890-1907 гг) есть статья "Украина", подробно изложено что-кому, на каких территориях, вследствии чего-кого и когда она называлось и самоназывалось украиной, а когда малороссией. Почему для т.н."Украины" 19го вв. актуальнее энц.Брокгауза, а не Британика? - потому как украинские земли не входили в зону ответственности английского колониализма, но входили в немецкие колониальные интересы.
7
вятрович ну падло ты по всем канонам .
7
Смешные где вы были 2013 -14 когда ставили украину раком . Все уплачено все продано , скачем смешные , а в целом это норма жизни , дальше будет хуже .
ъ
так прописано в писюльках госдепа . шрайбыты мувую .
ъ
100 % обмороки авакова .
УЧИТЕСЬ ПИНДОСЫ
ПИНДОСЫ! УЧИТЕСЬ У уКРАИНЫ - РАКЕТАМИ И ГРАДАМИ ПО МИРНЫМ ПРОТЕСТУЮЩИМ, И ВСЕ ДЕЛА! уКРАИНА ПОДДЕРЖИТ вАС!