События в миреdip.org.ua18 окт.

У Туреччині почалася валютна паніка: як це відіб’ється на цінах для туристів

nk_hauz/PRGbx5dnR.jpeg

«Ми стаємо дешевим раєм для туристів з іноземною валютою», – так прокоментували турецькі експерти зі сфери турбізнесу чергове падіння турецької ліри. Курс ліри до долара продовжує знижуватися і досяг 9.18 турецьких лір за долар. У підсумку «валютна паніка» може дозволити туристам відпочити дешевше, але самому турбізнесу доведеться несолодко.

«Це збільшення можна розглядати як перевагу для готельєрів та експортерів, але негативний вплив буде відчуватися на всьому ринку», – заявив Yenialanya президент Асоціації промисловців і підприємців Аланії (ALSİAD) Алі Камбуроглу. Однак, за його словами, це збільшення можна розглядати як перевагу з точки зору туризму, оскільки готельєри і експортери працюють з обмінними курсами.

Представники ресторанної індустрії швидше оцінили це в мінус – голова Палати ресторанів і пенсій Аланії Хусейн Дегірменчі заявив так: «Як і в будь-який інший період, підвищення курсу іноземної валюти безумовно відіб’ється на всіх цінах на всьому ринку в цей період. Ми побачимо його вплив на все, від енергоносіїв до цін на продукти харчування».

«Завжди вважається, що зростання іноземної валюти робить професіоналів туризму щасливими і що приплив іноземної валюти буде в країну таким чином буде збільшуватися. Однак ситуація прямо протилежна. Чим вище курс обміну, тим дійсно більше туристів, але кількість заробленої в країні іноземної валюти не збільшується», – заявив віце-президент ALTID і ALTAV Мехмет Дахаоглу. Він підкреслив, що товари і послуги в результаті туристи набувають за меншу кількість іноземної валюти, а витрати на туризм при цьому ростуть. «Збільшення курсу іноземної валюти призводить до збільшення цін на всі товари і послуги на ринку у вигляді ланцюгової реакції. Купівельна спроможність громадян знижується, і ми стаємо дешевим раєм для туристів, які володіють іноземною валютою», – підкреслив він. Однак не можна не відзначити, що безпосередньо для туристів ситуація виявляється цілком вигідною.

💬 Последние комментарии
Гость
Вот идиот …. Каждый со своим индивидуальным гробом пусть приезжает ..
Луна-2
Ой мама ..Как страшно ...Я-то думала. что это гиперзвуковое, ЧТО-ТО НОВОЕ -а оказывается, вчерашний век "джавелины" -от которых США ДАВНО хотели избавиться, но так и не нашли покупателя ..Кроме нашей страны.
Весёлый Роджер
Это вашим панам, щирым ворам олигархам радость, а вам ТУПЫМ ждунам панувания - тильки гадость! У клятых вантиков в РФ - Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн- а у щирых пиндосных колонистов -25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Уси гуртом спиваем – алэ вы ны щирые xoxлы? «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
орал:)
«Астановитесь, это правакация, мы мирные путчисты!».
Панян.о4чка Воробйова Налывайко
В Україні рекордний доларовий ВВП - Владимир Владимирович Путин, рекордный, долларовый 👏👏👏👍😂😂😂😂😂😂
Весёлый Роджер
«Елена -23 апреля 2019 - Всё таки Украина социальное государство,а не какая-то африканская страна,государство как может,в силу своих возможностей помогает своим гражданам.А в Маскве последних ёжиков доедают,скоро и подкущевых выползней не останется, ..» «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, Игбун Хохлов в курсе,он из Орды в Украину перебежал,теперь здесь отъедается,…Шалапутный во всём виноват, свободу украинским военным морякам, а также Балуху и Сенцову.» «Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» «Когда пути таким открыты – растёт число антисемитов! В.Гафт»
Гость
Надо чтоб дурень одел гандон на голову и на укр телевизор подрочил
Авторские статьи
Топ новость3ч. назад
"Байрактаров на выплаты не хватит". Как китайцы хотят засудить Украину на $4,5 млрд за "Мотор Сич"
Новости дня5ч. назад
Теперь омикрон: что известно о новом штамме коронавируса и чем он опасен 3
Авторские статьи11ч. назад
Роковые обещания: из-за МВФ дегустация «пряников» отменяется…
Авторские статьи12ч. назад
Что происходит в США. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи13ч. назад
От несчастий и перегруза Украину спасёт кукуруза! 1
Авторские статьи14ч. назад
Не стоило ему лезть в гетманы Украины. Не его это дело. 1
Авторские статьи15ч. назад
Игорь Лесев: Перепалка Зеленского и Бутусова - это конфликт двух пацанов на районе 2
Авторские статьи16ч. назад
Сенсационные факты о расследовании катастрофы МН17 от Александра Коробко 2
Авторские статьи16ч. назад
Операция «имитация». Почему Кремль отказался обсуждать пленных с Эрдоганом 1