События в миреwww.ukrinform.ua15 окт.

У Туреччині розкритикували створення альянсів всередині НАТО

nk_hauz/A3PtgMO7R.jpeg

Створення альянсів всередині НАТО, шкодять обороноздатності Альянсу та загрожують безпеці Європи.

Про це заявив міністр оборони Туреччини Хулусі Акар на церемонії відкриття нового навчального року в Національному університеті оборони Туреччини, повідомляє власкор Укрінформу.

«НАТО - це оборонний блок. Оскільки всі в ньому союзники, альянси між окремими членами послабляють і шкодять обороноздатності ЄС і НАТО. Вони бачать це. Але деякі країни не звертають на це уваги через власний егоїзм або політичні амбіції своїх лідерів, вони завдають шкоди як НАТО, так і ЄС, та загрожують безпеці всієї Європи», - сказав Акар.

Міністр наголосив, що у світі та регіоні відбуваються серйозні зміни, особливо у питаннях безпеки та оборони, й Туреччина уважно стежить за ними, зокрема за подіями на півночі Іраку, в Сирії, в Егейському морі, Східному Середземномор’ї, на Кіпрі, вживаючи відповідних заходів.

Крім того, Хулусі Акар повідомив, що з 24 липня 2015 року до нині було нейтралізовано 18609 терористів, з початку цього року - 2201.

Як повідомлялося, на початку жовтня Франція та Греція оголосили про укладання оборонної угоди, яка передбачає закупівлю Грецією трьох французьких військових кораблів на суму близько 3 млрд євро. Країни також задекларували взаємну підтримку у разі нападу на одну з двох країн. В Анкарі угоду вважають двостороннім військовим союзом, направленим проти Туреччини, союзника Франції та Греції по НАТО. В Афінах заявили, що укладена з Парижем угода не спрямована проти якоїсь окремої країни, а її тлумачення Туреччиною є неприйнятним.

💬 Последние комментарии
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи