События в миреdip.org.ua11 июн.

У Туреччині стартував Всесвітній туристичний форум

nk_hauz/-mbvgfocbme1xec846pi.jpg

Сфера туризму є однією з найбільш важливих сфер економіки в Туреччині, яка значно впливає на інші галузі. Туреччина за останні 40 років домоглася величезного успіху в сфері туризму. У 2019 Туреччина посіла шосте місце в списку країн, які взяли найбільше число іноземних туристів. Доходи від сфери туризму склали в той рік 36 млрд доларів. Про це повідомив заступник міністра культури і туризму Надир Альпаслан на церемонії відкриття Всесвітнього туристичного форуму в місті Бодрум на південно-заході Туреччини. Форум організований Міністерством культури і туризму Туреччини. Альпаслан зазначив, що сфера туризму є однією з найбільш важливих сфер економіки, яка значно впливає на інші галузі.

За словами заступника міністра, туристичний потенціал Туреччини дозволяє досягти ще більших успіхів в найближчому майбутньому. «Туреччина може стати однією з головних туристичних країн світу. Парламент Туреччини затвердив створення Агентства з розвитку туризму. Це агентство створено з метою направити доходи від сфери туризму на пропаганду Туреччини за межами країни. Ми доклали великих зусиль, щоб Туреччина пережила пандемію з найменшими негативними наслідками. Уряд оприлюднив пакети державної допомоги для максимального зниження збитків сфери туризму в країні. Також була реалізована програма сертифікації «Безпечний туризм», яка стала прикладом для багатьох країн», – сказав Альпаслан.

💬 Последние комментарии
РОССИЯ ЖДЁТ ХОЛОДОВ?
Россия для вторжения в украину применит ББМ - БОЕВЫХ БЕЛЫХ МЕДВЕДЕЙ! Драпающую в панике ЗСУ преследовать будут БПР - БОЕВЫЕ ПИНГВИНЫ РОССИИ, забрасывающие укров 120мм яйцами! А в это время куев будут бомбардировать БОЕВЫЕ ГАГАРЫ снарядами по 500кг. А вечером к украм прийдёт ПЕСЕЦ !!!
Луна -2
Куда же вы будете их девать ?Люди -то не виноваты. что есть хоцца .А собачатина и кошатина - и плюс еще тараканы в мозгах у некоторых все --таки мясо или говоря по научному - белок
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ! ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! НО ЗАМЁРЗНУТЬ ВАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ!
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ! ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! НО ЗАМЁРЗНУТЬ ВАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ!
УКРЫ ЖИВОДЁРЫ.
НЕ ХРЕНА!!! ПЛАТИТЬ ТОЛЬКО ЖИВЫМИ СОБАКАМИ КОШКАМИ И ТАРАКАНАМИ!!!
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ! ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! Но замёрзнуть вам не даст пианист и президент!
Луна -2
НУ ХОРОШО.... СОБАКАМИ -ОТСТРЕЛЯЕМ - КОШКАМИ - ПОТРАВИМ - ТАРАКАНЫ САМИ СБЕГУТ ..-И что дальше?