События в миреzakordon.24tv.uaJul 31

У Варшаві створять Хартію прав безпритульних: що це означає

nk_hauz/-mfvmxz7hsznadxiqwmd.jpg

Люди, які опинилися на вулиці, часто зіштовхуються з дискримінацією. Це відбувається через необізнаність населення та ігнорування проблем безхатченків. У столиці Польщі придумали, як покращити ситуацію.

Хартія прав безпритульних забезпечить бездомних правом на тимчасовий притулок і поштову адресу. Документ також спрямований на протидію дискримінації людей, які не мають дому, і на підвищення обізнаності жителів міста.

Що відомо про створення Хартії прав безпритульних у Варшаві

Як і в інших європейських мегаполісах, у Варшаві живе велика кількість бездомних людей. Ми хочемо, щоб ці жителі відчували підтримку міста, тому ми інтенсивно працюємо над Хартією прав бездомних, – повідомила Альдона Махновса-Гура, віце-президентка Варшави.

Хартія прав безпритульних у Варшаві стосуватиметься прав на:

 • гідний тимчасовий притулок;
 • виконання дій, необхідних для виживання;
 • вільне переміщення громадським простором;
 • використання загальнодоступних санітарних вузлів;
 • доступ до послуг, які рятують життя;
 • участь у виборах;
 • наявність поштової адреси.

Хартію планують прийняти на початку 2022 року.

Нікого не повинна спіткати бездомність, але якщо це відбувається, необхідно захистити права і гідність людей, які знаходяться в цій ситуації, – наголошує мерія столиці.

До слова, подібні документи вже діють у багатьох країнах Європи:

 • Іспанії;
 • Великобританії;
 • Франції;
 • Словенії.

💬 Последние комментарии
лиза
что у них в голове...
Кот
Согласен!И не один раз!!!
Елена
У Роджера и его хозяева земля уходит из под ног, меньше они ему платить будут, больше сосать и подставлять на Мальте придётся,уже не только американским,но и другим морякам стран НАТО,хе.
Елена
Такого мерзавца надо было пристрелить,как бешеную собаку.
Кот
Ой,господа гоноровые...Не будите лихо,пока оно тихо!!!
Кот
И это очень хорошо...Чем больше будут счелкать по носу Макрона,тем больше он будет озлобляться в сторону англо-саксов!!!Ждемс дальнейшего обострения!
Боже храни Лизыну светлую память. Будь в покое Баба ЛИЗА - прий
А какая разница кто президент? Саксы просто печатают себе деньги и заказывают виртуальными деньгами, оплачивая бренную трансгендерную жизнь своим BLM любам. Где в этой формуле Франция понять не могу. Саксы всегда такими были и будут. ЛизА правит балом. Но скоро все поменятеся. Приятно будет смотреть когда ЛИЗА отправится в АД и что друзья ШША и Аустралия сделают с помощью Кингсменов с Рыцарями круглого стола. И что ждет мертвый английский престол. Я думаю закат неизбежен и скор, поэтому Лиза так рьяно держится за корону и не хочет уходить, сама понимает это. Даже попыталась спасти наследников выйдя и Евросоюза. Но она не понимает что союз из Британии не вышел. Бу га га га га га