События в миреdip.org.uaSep 24

У Великобританії через брак кадрів військові будуть кермувати бензовозами

nk_hauz/r2oCC2NnR.jpeg

Великобританія не виключає спрощення візових правил для водіїв вантажівок і навіть використання армії, після того як через дефіцит робочих деякі АЗС припинили роботу, повідомляє Bloomberg.

Міністр транспорту Грант Шапс повідомив BBC, що він робить все можливе для вирішення цієї проблеми. “Ми зробимо все необхідне, щоб забезпечити достатню кількість водіїв”, – сказав він в п’ятницю.

Через брак водіїв супермаркети на острові вже зазнають труднощів з отриманням необхідної кількості товарів. Великобританія також в даний час страждає від кризи в сфері поставок газу і електроенергії в цілому, що загрожує підприємствам банкрутством, а споживачам – зростанням витрат.

На конкретне питання, чи можуть солдати водити бензовози, якщо ситуація збережеться, Шапс відповів: “… Якщо є роль для армії, якщо вона може допомогти, ми підключемо її”. “Я нічого не виключаю”, – додав він.

Раніше компанія BP, другий за величиною роздрібний продавець палива в Великобританії, оголосила про закриття деяких автозаправних станцій через брак водіїв бензовозів. За словами Шапса, мова йде про п’ять заправних станцій. Компанія Exxon Mobil також заявила, що закриє “невелику кількість” з 200 автозаправних станцій, якими вона управляє.

Шапс також повідомив, що уряд може зробити виняток з імміграційних правил для водіїв – те, на чому бізнес наполягає вже кілька тижнів.

💬 Последние комментарии
е
ха, ты что опять не читала открытые архивы СБУ? недавно только тут статьи на эту тему были ....и о чудо, там НИ ОДНОГО твоего комментария, крыть нечем тупая??
е
в ЧЕМ КОНКРЕТНО они лучшие, тупое ты майданутое создание?? В ЧЕМ??? ДАВАЙ ФАКТЫ И СРАВНЕНИЯ мудила американская...так не напишешь же, зассышь, бо ФАКТОВ у тебя нет...
е
ха, это ж ОН, а не ты в Афгане воевал, а ты тут ВЕЗДЕ америкосов в пример ВСЕМ ставишь, так что в Афгане ты на стороне моджахедов была бы, так как их америкосы поддерживали...что съела, тварь пиндосная?? и напомнить ТЕБЕ дуре стоеросовой КОГДА твои супер америкосы вступили в войну против Германии? ТОГДА и только ТОГДА когда Союз побеждать начал и твои америкосы захотели урвать кусок от европейского пирога... шо ссыкло, ты б так же как и они сидела и ссыкливо ждала, они ж ТВОИ гэрои....
Зри в корень
Этому додику и в голову не приходит, что при проектировании учитывали и такую возможность? Они там все больные на голову, как Грета? Тенденция однако.
Елена
А нечего жаловаться, социализма нет,ты этого хотел,ты жто получил, капитализм российский хуже и убогее западного,вот чем я руководствуюсь, лучше быть с лучшими,чем те которые сами не знают чего хотят,кроме денег.
123
Проблема АЭС не только техническая, их финансово и политически убивают уже много лет.
Юрий
Интересно, а когда построили Киевскую АЭС? Ночью, наверное