У Великобританії придумали, як використовувати фруктові відходи
События в миреwww.epochtimes.com.ua02 октября 2020

У Великобританії придумали, як використовувати фруктові відходи

Стартап з Великобританії FRUU придумав, як використовувати фруктові відходи з користю — робити з них натуральну косметику. Бальзами для губ FRUU виробляються з додаванням органічних фруктів і рослинних інгредієнтів, які безпечні для людей і не тестуються на тваринах.

Згідно з останніми оцінками, в середньому за своє життя жінки споживають 1,7 кг засобів для губ. Більше ніж 90% цієї косметики складаються з побічних продуктів сирої нафти. Фактично, використовуючи помаду для губ, ми «їмо» нафту.

Існують натуральні бальзами для губ, але вони містять вазелін, екстракти із тканин тварин і небажані барвники, такі як кармін і екстракт кореня алканету (потенційний канцероген).

Тому стартап FRUU вирішив створити «перший у світі» асортимент фруктових бальзамів для губ, виготовлених майже повністю з натуральних продуктів.

Бальзами для губ FRUU виготовляються на замовлення, і залишкових відходів немає. У числі інгредієнтів понад 15 видів фруктів, більшість з яких є побічним продуктом з оброблених фруктових відходів, і це дає додатковий дохід фермерам-садівникам.

Бальзами продаються не тільки в інтернет-магазині FRUU, але і магазинах здорових продуктів.

Написать комментарий