События в миреglavcom.uaAug 18

У Великобританії зарплати встановили рекорд

nk_hauz/qp7V-277R.jpeg

Зростання заробітної плати у Великобританії побило рекорд – середній дохід співробітників збільшився на 8,8 відсотка в другому кварталі в порівнянні з 2020 роком. Про це пише Bloomberg. Банк Англії стурбований тим, що зростання заробітної плати буде сприяти інфляції, яка несподівано перевищила цільовий показник, встановлений на рівні двох відсотків, в травні і в червні. Комітет з грошово-кредитної політики очікує, що споживчі ціни виростуть на чотири відсотки до кінця цього року. Дані Національної статистичної служби (ONS) також свідчать про інфляційний тиск, викликаний підвищенням заробітної плати. Банк Англії очікує, що така тенденція на ринку праці виявиться тимчасовою. Але деякі експерти вважають, що нинішній рівень інфляції вимагає помірного відмови від грошово-кредитного стимулювання. Показник реального зростання зарплати був спотворений, бо торік середній дохід співробітників сильно знизився, а також відбулося масштабне скорочення робочих місць. ONS вважає, що при обліку цих чинників зростання доходів становить 4,9-6,3 відсотка. Через безпрецедентну нестачу персоналу кількість нових вакансій в Великобританії теж стала рекордною – зараз їх відкрито понад мільйон. Число робочих місць зросла на 182 тисячі в липні, а це означає, що близько 80 відсотків вакансій, скорочених під час пандемії, тепер відновлено. З травня по липень кількість робочих місць зросла на 44 відсотки і тепер значно перевищує лютневий рівень. У сфері мистецтва, розваг і відпочинку спостерігалося найсильніше квартальне зростання. Такі показники викликані активним відновленням британської економіки після найсерйознішої економічної рецесії за 300 років. У липні влада представила черговий пакет заходів підтримки економіки на загальну суму в 30 мільярдів фунтів (37,6 мільярда доларів). Основною метою був порятунок робочих місць і допомога роботодавцям у боротьбі з наслідками пандемії. Гроші пішли на податкові пільги для готелів і ресторанів та виплати компаніям для збереження робочих місць.

💬 Последние комментарии
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.
е
ха, так вот и направляйся в свою любимую америку, желание у тебя по ТВОИМ словам есть, здоровье тоже (судя по постоянному обслуживанию морячков под мостами)...а возможностей говоришь нет, так работать иди дура тупая или морячков своих потряси, тариф им подними...и уедешь, у нас же свободная страна, можно куда угодно уехать