У Великобританії з'явився незвичайний готель для тих, хто розлучається
События в мире04 мая 2020

У Великобританії з'явився незвичайний готель для тих, хто розлучається

У Великобританії відкрився незвичайний готель, призначений для подружжя, які збираються розлучатися. Основною метою даного закладу є проведення спільного відпочинку розлучених пар і врегулювання відносин. Готель «Розлучення» допоможе парам визначитися в своїх відносинах без сторонніх осіб. Перед приїздом на місце проживання подружжя чекає реєстрація і роздільне проживання. Деяким парам вдається знайти компроміс і подивитися на ситуацію, що склалася по-новому. І тільки в останні дні перебування в готелі подружжя вирішує, чи будуть вони подавати документи до суду. Після відправлення документів розірвання шлюбу відбувається через 3 місяці. При цьому в готель приймаються ті пари, у яких до моменту розставання залишилися дружні стосунки. У готель не так давно заселилася пара, яка готується до розлучення. За перебування в цьому унікальному закладі доведеться заплатити чималеньку суму, яка складе приблизно від 10 до 17 тисяч доларів. Все буде залежати від часу перебування в готелі, а також складності відносин, оскільки в цей час з парами будуть працювати фахівці.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
А как его можно изменить? Если другие подписанты не согласятся?
мм
Какое же он наглое брехло! Пэтро-брехло!
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!