События в миреwww.ukrinform.ua9 авг.

У Венеції затопило площу святого Марка

nk_hauz/YoJsd8M7g.jpeg

Площу святого Марка в італійській Венеції накрила нетипова для літнього періоду «висока вода», яка подекуди спричиняла затоплення до метра глибиною.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що в ніч на понеділок туристам довелося бродити центральною локацією італійського міста майже по коліна у воді.

Зазвичай «висока вода» ("acqua alta") трапляється у Венеції восени та зимою, зокрема, повені в листопаді 2019 року спричинили місту збитки на мільйони євро.

Повені накривають Венецію через низку кліматичних факторів, зокрема, глобальне підвищення рівня моря, нетипово високі припливи та осідання ґрунту, що призвело до опускання висоти землі в місті.

Раніше повідомлялося, що вчені з Італії та Швейцарії спрогнозували, що до 2100 року відносний рівень Венеції знизиться на 17-53 сантиметри (висота землі в центрі міста в середньому на 90 сантиметрів вище за рівень води). Це призведе до того, що висока вода (aqua alta) в місті спостерігатиметься набагато частіше: не чотири рази на рік, як зараз, а від 20 до 250 разів щороку.

За останнє століття Венеція була затоплена на 25 сантиметрів. З них приблизно за 15 сантиметрів відповідає опускання внаслідок виснаження ґрунтових вод і ще 10 сантиметрів пояснюються підвищенням рівня моря. Для боротьби із затопленням міста влада побудувала греблі, які активує в разі загрози води висотою вище 130 см.

💬 Последние комментарии
Луна -2
шо в лоб ,шо по лбу,,,-разницы никакой нет .
Прикольно
)))
Луна -2
Вот интересно, а про отхожие места в Европе никто не пишет -А ведь в России и были отхожие места, и были бани -Вообще -то русские самые чистоплотные люди,по сравнению с европейцами .Да, обыкновенные бани - где хлестали тебя веником , и омывали свежей водой,Где -то читала, что французы создали ароматы (духи),для того чтобы прикрывать свои запахи немытого тела...Во Франции 16 века в Лувре дамы обязательно вляпывались , простите меня за подробности, в обыкновенное гуано - поэтому маркиза де Помпадур, фаворитка короля, ввела в моду высокие каблуки.И эти европейцы учат нас жизни...
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! НО ЗАМЁРЗНУТЬ вАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ!
е
что ж ты промолчала про отправку СВОИХ родных в окоп? опять чтоб за ТВОИ убеждения страдали другие, да тварь?
Луна -2
Вообще -то Путин способствует обороне своей страны -так, чтобы в случае чего Россия была готова .Ко всем провокациям ..со стороны США И Украины.
е
да, тебе будет конец.... когда америкосы таких как ты кинут, а они ВСЕГДА кидают холопов, что им прислуживают.. а продажных тупых дур так точно...