События в миреwww.dw.com12 авг.

У виборах до Бундестагу Німеччини візьмуть участь 47 партій

47 політичних партій боротимуться за місця у Бундестазі ФРН. Лише 11 з них представлені списками у кожній з федеральних земель Німеччини.

nk_hauz/5HFxeeMnR.jpeg

У виборах до Бундестагу Німеччини, які відбудуться 26 вересня, візьмуть участь 47 партій. Про це заявив голова Федеральної виборчої комісії Ґеорґ Тіль (Georg Thiel) у четвер, 12 серпня.

За його словами, допуск до участі у виборах отримали 54 політичні сили, утім сім з них не виставили земельних списків кандидатів та не висунули кандидатів у виборчих округах.

40 партій, які беруть участь у виборах до Бундестагу, представлені так званими земельними виборчими списками. Однак лише одинадцять з них представлені земельними виборчими списками у кожній з 16 федеральних земель Німеччини.

Серед них і чотири політичні сили, представлені нині у Бундестазі: Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН), "Альтернатива для Німеччини" (АнД), Вільна демократична партія (ВДП) та "Ліві".

Зелених не допустили до виборів у Саарланді

Водночас Християнсько-демократичний союз (ХДС) обиратиметься в усіх землях, окрім Баварії, а традиційний партнер ХДС - Християнсько-соціальний союз (ХСС) виставляє виборчі списки виключно у Баварії. Натомість партію Зелених не допустили до виборів на території землі Саарланд. Ці три партії також нині представлені в Бундестазі.

Ще сім політичних матимуть своїх кандидатів лише на окремих виборчих округах.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!