События в миреwww.unn.com.ua23 мая

У В'єтнамі сьогодні відбудуться парламентські вибори

nk_hauz/-mamkttzme9e_ahawxz-.jpg

У неділю, 23 травня, у В'єтнамі відбудуться парламентські вибори. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

Менше незалежних кандидатів, ніж раніше, бере участь у виборах до 500-місцевих Національних зборів, які проводяться кожні п’ять років і, як правило, після того, як правляча Комуністична партія проводить свій з’їзд для вибору нового керівництва. 

Очікується, що близько 69,2 мільйона зареєстрованих виборців відберуть з 866 кандидатів у парламент. Вони також проголосують за членів народних рад провінційного та районного рівнів. Серед кандидатів у Національні збори близько 92% є членами партії, а 8% - незалежними.

Цього року кількість незалежних кандидатів впала до 74 з 97 на попередніх виборах у 2016 році, тоді як місцеві ЗМІ зазначають, що кількість депутатів зборів, які не були членами партії, зменшилася вдвічі за останні три вибори.

Як повідомляють державні ЗМІ, виборці в деяких віддалених районах і в централізованому карантинному центрі в провінції Бак-Нінь проголосували достроково в суботу, 22 травня. Провінція є частиною епіцентру нового спалаху. 

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну таки - гондольер чи гандонер? Чи просто МУДАК? ЭЙ тварь отвечай?
Беня К
Долги отдают только трусы.
Елена
А я не говорила что все лягут,я писала что будет не лёгкая прогулка.понимать написанное учись.
Весёлый Роджер
Тем более Иранский ВПН! Ну Шмуля ты казёл пердун свинорылый!
Елена
Это ты такими вопросами задаёшься,не я.
Весёлый Роджер
ОЙ да не пиСди мне тут сраный свинорыл Шмуля наёмный, вашу фуйню бредовую с цензора!!! Тоже самое ты и тебе подобные писали перед Дебальцево и др. котлами. Що мол лягуть уси! Ага, легли - тильки костями! Пошёл на фуй тварь пропа_Хандон пиндосный! Висеть тебе на гиляке и ВПН тоби не поможет сховаться!
Елена
Там были сирийские войска на земле,иранские,ливанская Хезболла и спецподразделения России,то есть одной бомбардировкой сверху без наземных мил войну выиграть очень сложно,в месяц сто тысяч,ты сказочник ещё тот,сто тысяч месяц, закусывай.там всего их пербили меньше двухсот тысяч за всё время с октября 2015