События в миреrubryka.com5 февр.

У В'єтнамі створили недорогу "сміттєву пастку" для видалення з річок плаваючого сміття та пластикових відходів

nk_hauz/-mskvw89yohi5c7mljz1.png

Перша з серії сміттєвих пасток, встановлена уздовж в'єтнамської річки Сонг Хонг, другої за довжиною річки в країні, також відомої як Червона рік, призначена для видалення плаваючих відходів і сміття з води, яка тече в напрямку Тонкінської затоки.

"Останні наукові дані підтверджують, що нам потрібен набір рішень для боротьби із забрудненням океану пластиком, від скорочення нашої залежності від первинного пластику до поліпшення збору і переробки відходів до очищення пластикових відходів, які потрапляють в навколишнє середовище", – каже Ocean Conservancy's Чевер Вольтмер.

"Річки часто служать шляхами для пластику, що виходить в море, тому подібні сміттєзбиральні машини є важливими інструментами для очищення. Унікальність цієї конкретної моделі полягає в тому, що вона недорога, спроектована на місці і виготовлена ​​з матеріалів місцевого виробництва".

Сміттєві пастки – це робота В'єтнамського центру збереження морського середовища і розвитку спільнот (MCD), який вже близько року тестує їх в Сонг Хонг, зібравши понад 18 тонн плаваючих відходів. Тепер, завдяки фінансуванню через Коаліцію за чисті течії ініціативи Benioff Ocean Initiative, протягом наступних двох років буде розгорнуто більше споруд уздовж річки та її приток в провінції Намдінь.

Якщо перехоплювач Ocean Project представляє собою судно, схоже на баржу, призначене для видалення пластику під час патрулювання річок, то пастка для сміття має плаваючі бони та платформи, зв'язані з берегом річки.

Місцева команда буде видаляти і сортувати виловлене сміття кожні три дні. Пластикові відходи, такі як пляшки, будуть продаватися підприємствам з переробки, в той час як пластик нижчої якості, наприклад пакети і плівки, буде перероблятися на спеціальному підприємстві в Нам Діні.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...