У В'єтнамі відкрили найбільшу птахофабрику в Південно-Східній Азії
События в миреagrotimes.ua02 февраля 2021

У В'єтнамі відкрили найбільшу птахофабрику в Південно-Східній Азії

У В’єтнамі відкрилася найбільша в Південно-Східній Азії птахофабрика CPV Food Binh Phuoc, інформує «Фураж Он-Лайн».

Комплекс, що складається з комбікормового заводу, інкубаторію, ферм, забійного та переробного заводів, може виробляти і переробляти до 50 млн курчат на рік на першому етапі (2019-2023 роки) та 100 млн курчат – на другому етапі (до 2023 року).

Наразі комплекс виробляє високоякісні курячу продукцію для місцевого ринку та на експорт, зокрема до Японії, Європи і на Близький Схід.

Компанія CP Vietnam інвестувала $250 млн у цей проєкт.

За словами президент CP Vietnam Монтре Суванпосрі, проєкт має допомогти В’єтнаму стати експортером м’яса птиці світового класу. Ці зусилля відповідають політиці уряду, який прагне перетворити В’єтнам на виробника продуктів харчування, які відповідають світовим стандартам.

Голова компанії додав, що продукти, вироблені на птахокомплексі, можна простежити до джерела сировини – це гарантує споживачам, що продукти виробляються в межах сталого й екологічно безпечного ланцюжка виробництва курятини.

Перша черга птахівничого комплексу розташована в шести районах Бінь Фуок, які визнані Всесвітньою організацією охорони здоров’я тварин (МЕБ) першою зоною, вільною від хвороб.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии