События в миреwww.ukrinform.uaSep 14

У Женеві проходить сесія Ради ООН з прав людини

nk_hauz/keuSsfInR.jpeg

У Женеві, у Палаці Націй, розпочала роботу 48-ма сесія Ради ООН з прав людини, делегати якої протягом чотирьох тижнів розглянуть понад 90 доповідей.

Як передає Укрінформ, з посиланням на пресслужбу МЗС, доповіді підготовлені Верховним комісаром ООН з прав людини, Генеральним секретарем ООН, правозахисними механізмами ООН і стосуються як окремих тем у сфері прав людини, так і ситуацій у певних країнах.

"Серед іншого буде обговорено регулярну доповідь Управління Верховного комісара щодо становища у галузі прав людини в Україні, підготовлену моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні, яка працює в нашій державі на запрошення українського уряду з перших днів російської збройної агресії проти України", - поінформували у зовнішньодипломатичному відомстві.

Зазначається, що цей документ буде представлено на Інтерактивному діалозі щодо України, який проходитиме на виконання ініційованої Києвом резолюції РПЛ 47/22 «Співпраця з Україною та допомога їй у галузі прав людини».

Темою виступів української делегації в межах різних пунктів порядку денного сесії буде також ситуація з правами людини в Російської Федерації, зокрема в контексті посилення утисків щодо етнічних українців, які проживають в РФ, а також представників інших національних, релігійних та мовних меншин.

На сесії належну увагу буде приділено питанням забезпечення прав жінок та дітей (у тому числі в ситуаціях збройних конфліктів), представників корінних народів, осіб з інвалідністю, людей похилого віку, а також ситуаціям з правами людини у Венесуелі, Нікарагуа, Білорусі, Ефіопії, Демократичній Республіці Конго та ін.

У МЗС також зазначили, що під час сесії триватиме робота із залучення країн та міжнародних організацій правозахисного спрямування до діяльності Кримської платформи та досягнення визначених нею цілей.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Бандерлоги — отверженные. У них нет собственного наречия, они пользуются украденными словами." (Р. Киплинг) Русское слово "Отчизна" происходит от "отче". А от какой ветчины происходит хохлятская "витчызна"? Это обезьянье кривляние, а не язык.
Елена
Масок сейчас много,хоть попой жуй.
Елена
За детей и родных беспокоились,а шо делать?
Елена
У России проблем нэма,у всех есть у неё нет,хе,при такой цене конечно, Газпрому хорошо,а людям плохо
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди