Угода про нормалізацію відносин між Ізраїлем і ОАЕ може бути підписана в Білому домі 18 вересня
События в миреua.interfax.com.ua02 сентября 2020

Угода про нормалізацію відносин між Ізраїлем і ОАЕ може бути підписана в Білому домі 18 вересня

Переговори про нормалізацію відносин між Ізраїлем і ОАЕ просуваються швидше, ніж очікувалося, і можуть закінчитися підписанням угоди за участю США 18 вересня в Білому домі, повідомляє новинний портал Axios з посиланням на чиновників трьох країн.

Як заявили виданню ізраїльські офіційні особи, церемонія підписання може відбутися в Білому домі 18 вересня.

За словами співрозмовників видання, вони також сподіваються отримати бонус від угоди про нормалізацію відносин - тристоронній альянс між США, Ізраїлем і ОАЕ.

Уточнюється, що передбачуваний альянс буде спочатку зосереджений на регіональній безпеці, але може бути розширений і на інші сфери.

Раніше повідомлялося, що перший комерційний рейс з Ізраїлю в ОАЕ, який виконала ізраїльська авіакомпанія El Al, приземлився в Абу-Дабі в понеділок.

"Це історичний переліт, і ми сподіваємося, що він покладе початок ще більшої історичної подорожі на Близькому Сході і за його межі", - заявив журналістам радник президента США Джаред Кушнер перед вильотом рейсу.

Разом із Кушнером цим рейсом летіли радник з національної безпеки Роберт О'Браєн, спецпосланець з Близького Сходу Аві Берковіц і спецпредставник США з Ірану Браян Хук. Ізраїльську делегацію представляє радник з питань національної безпеки Меїр Бен-Шаббат і деякі чиновники ізраїльських міністерств.

Як повідомляють ЗМІ, в рамках візиту представники Ізраїлю і ОАЕ обговорюють співпрацю в сфері економіки, науки, торгівлі і культури. Крім того, на порядку налагодження прямих авіасполучень.

Раніше в серпні за підтримки США влади Ізраїлю і ОАЕ домовилися про нормалізацію відносин. У досягнутій угоді йдеться, що Ізраїль погодився припинити реалізацію плану з анексії частини палестинських територій.

У Палестинській національній адміністрації, як повідомлялося, засудили рішення ОАЕ стосовно Ізраїлю і прийняли рішення відкликати свого посла з ОАЕ.

ОАЕ стала однією з небагатьох арабських країн, які погодилися на мир з Ізраїлем.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
зэко-манда
Еще казахских тупых ослопасов не хватало!
се не в пользу пропагандонам
От жеж тот подсолнух, сука, и в засуху уродил, тут бы написать что у хохлов все пропало, так этот подсолнух, сука, уродил!
днище
Вот так новость на клемлядском типа "украинском" сайте)))) кому кому, а хохлам похрен что там плешивое хуйло кому сказало!
7
В украине нато польшьа Латвия литва больше запора нет , поносит не по детски
Z
Конопля, исключительно ценный и полезный для производства продукт, был умышленно дискредетирован, лобби производителей бумаги из древесины в США, приплели мексиканское, ругательство, марихуана, и пошло))
гость
вы таки будете смеяться, но для бегства Яеуковича с Украины хватило именно двух людей - Обамы и Путина. В отличии от каких-то там "майданных меньшинств" возглавляемых трио в виде санитара, боксёра и кролика.
Весёлый Роджер
Привет «е». Ага, ты прав! Надо ещё хунтятам запатентовать новый щирый метод– «Восстановление промышленности страны, методом её тотального уничтожения.» Или ыщо -«Прибавление в закромах Сала - методом его тотального пожирания, як довгоносики!» Более 4000 предприятий уничтожено – это Абсолютный рекорд у Свите!