Угорщина відклала відкриття шкіл після протестів учителів та учнів
События в миреwww.ukrinform.ua10 апреля 2021

Угорщина відклала відкриття шкіл після протестів учителів та учнів

Угорська влада поки утримається від відкриття середніх шкіл та переносить цей крок на 3 тижні – до 10 травня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву угорського прем’єра Віктора Орбана.

Уряд Угорщини прийняв таке рішення після того, як вчителі та учні виступили проти відкриття навчальних закладів з огляду на тривожну епідеміологічну ситуацію.

Також Орбан оголосив, що учні середньої школи здаватимуть тільки письмові іспити. Докладні правила буде опубліковано пізніше.

Глава угорського уряду очікує, що до 19 квітня 3,5 мільйона з 10 мільйонів жителів Угорщини будуть вакциновані принаймні однією дозою вакцини, що потім дозволить ще більше послабити обмеження.

Як повідомлялось, Угорщина з цієї середи розпочала поступове відкриття магазинів та сервісів у рамках виходу зі жорсткого локдауну.

В Угорщині 7 квітня кількість померлих серед хворих на коронавірус досягла рекордного показника з початку епідемії.

Загалом із початку пандемії в країні зафіксовано 705,8 тис. випадків коронавірусу, зокрема, 22,9 тисячі летальних.

В Україні за минулу добу, 8 квітня, зареєстрували 19 676 нових випадків COVID-19. Померли 419 людей.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .