United Airlines оголосила про найбільшу закупівлю літаків у своїй історії
События в миреwww.ukrinform.ua30 июня 2021

United Airlines оголосила про найбільшу закупівлю літаків у своїй історії

Американський гігант у сфері авіаперевезень, компанія United Airlines, оголосила про закупівлю одразу 270 нових літаків, що є найбільшим замовленням в історії компанії.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті компанії, передає Укрінформ.

«United розширює свій флот на 270 літаків Boeing та Airbus, що є найбільшим замовленням в історії авіакомпанії, а також найбільшим для однієї компанії за десятиліття», - зауважується в повідомленні.

При цьому уточнюється, що компанія закуповує 200 літаків Boeing 737 MAX і 70 Airbus A321neo. Крім того, вона планує модернізацію 100% решти основного вузькофюзеляжного парку. Головна мета – змінити якість сервісу та створити новий фірмовий інтер’єр, збільшивши кількість місць преміум-класу, розширивши вантажні відсіки та покращивши системи мультимедіа і WiFi.

Масштабна закупівля є частиною нової програми компанії «United Next», розрахованої на середню перспективу. Вона передбачає збільшення можливостей для пасажироперевезень, суттєво зменшення викидів СО2 на одне місце, створення десятків тисяч якісних робочих місць.

«У поєднанні з поточним портфелем замовлень United очікує представити більше 500 нових вузькофюзеляжних літаків: 40 у 2022-му, 138 у 2023-му та цілих 350 у 2024-му роках й пізніше», - зауважується в повідомленні.

United Airlines вважається однією з найбільших у США й у світі компаній-авіаперевізників. Її штаб-квартира знаходиться в Чикаго, штат Іллінойс.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
"С 1 сентября 2021 в Украине вводится оформление и выдача биометрического удостоверения человеку, который нуждается в дополнительной защите, средствами Единого государственного демографического реестра".
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
Весёлый Роджер
Не понимаю чаму тут Шмуля не пишет с гордостью про 42 место, цэ между Монголией и братской щирюкам, пидпиндосной тормознутой Эстонией? Цэ ж пышаться этим треба, вот она истинная забота щирых воров-олигархив за спорт на Украине! А вот у клятых москалей - опять Покращення! Тому шо ихние олигархи дали грошей и результат просто СУПЕР - вже 4 место по медалям, сразу писли братского Китая! А ведь ыщо не вечОр! Ах да, вам же майданутым скакунам, не до всяких там Олимпиад, к вам же едет пан пиндосный гей, Шмуля, ты хоть ноги свои побрей!
Лошадью ходи
Думаю, что Джо был хорошим человеком, но его сильно испортило общение с Петром Алексеевичем. В результате, США пошли по пути Украины. А это неправильный путь.
наблюдатель
"27 июля 2021 г., «если угодно будет Господу и живы будем» (Иак. 4:15), в Киеве состоится Великий крестный ход с Владимирской горки в Киево-Печерскую лавру, посвященный Дню Крещения Руси".
гость
И как-то так.