События в миреglavcom.ua30 авг.

Ураган Іда змінив напрямок течії річки Міссісіпі

nk_hauz/-i25btVnR.jpeg

Ураган Іда вдарив по Луїзіані в 16 річницю іншого руйнівного урагану – Катріна, що забрав життя понад 1,8 тис. осіб Ураган четвертої категорії Іда привів до зміни напрямку течії Міссісіпі – найбільшої річки Північної Америки – біля міста Новий Орлеан в американському штаті Луїзіана. Про це сказав провідний гідролог Геологічної служби США Скотт Перріен, повідомляє CNN 30 серпня. За його словами, це відбулося через штормовий нагін води і сильний вітер, швидкість якого досягала 150 миль на годину (більш як 240 км/год). «Я пам'ятаю, що під час урагану Катріна відбулася певна зміна напрямку течії річки Міссісіпі, але це вкрай незвично», – заявив Перріен, який працює в околицях Нового Орлеана, що також опинився під ударом стихії. Він допустив, що на глибині річки, де немає датчиків, течія залишається звичайною.

«Течія річки сповільнилася від приблизно двох футів (0,6 метра) за секунду до півфута (0,15 метра) за секунду в зворотному напрямку», – зазначив учений. Також стало відомо, що ураган Іда повністю знеструмив найбільш густонаселене місто штату Луїзіана - Новий Орлеан, додає Axios. За даними сервісу PowerOutage.US, у всій Луїзіані без світла залишилися понад 900 тисяч осіб.

Один з постачальників електроенергії в штаті Entergy Louisiana допустив, що жителі Луїзіани, чиї будинки опинилися на шляху урагану, залишатимуться без електрики до трьох тижнів.

💬 Последние комментарии
---
лучше пусть у него будет много денег и пусть он эти деньги он потратит на стоматолога....
---
Видно что человек старый .....и наверняка не жирует...но таков обычай(может не везде но часто встречается) забирать съестное оставленное на поминках....Правда так не делается-при всех и сразу...
Гость
Да чтобы он всю жизнь лимоны кушал . И запивал лимонной кислотой. И тут не гадил .
---
этого и добивается это существо.Нужен страдалец за свободу.
ALWAS
Только вот ещё один нюанс- женщин у нас больше, чем мужчин. Да к тому же есть нестандартные и просто немогущие. Любить, как понимаете. А посему только многожёнство хоть как-то облегчит их участь. Хотя это и сейчас практикуется. Есть жена, есть любовница. И хорошо, если они мирятся.....
Одесса
Прекрасно! Я уверен что в следственном комитете России это видео оценили и сохранили!
Без промаха бей
Стреляет за жертв репрессий по жертвам репрессий. Бандеровский репрессивный аппарат опять что-то перемудрил по причине полного отсутствия мозга. Жертвы репрессий и так трупы. У них ситуация и так безвыходная, потому что они неспособны найти выход.