Уряд Іспанії підписав договір з Netflix, щоб просувати туризм через фільми та серіали
События в миреtravel.24tv.ua13 июля 2021

Уряд Іспанії підписав договір з Netflix, щоб просувати туризм через фільми та серіали

Відділ туризму посольства Іспанії Turespaña та стрімінговий сервіс Netflix підписали угоду про співпрацю. У ній мовиться про те, щоб зняти фільми та серіали, які б заохотили туристів відвідати країну.

Ця визначна подія сталася 6 липня. Відповідно до умов, тепер вся кінопродукція, яка буде зняти в Іспанії стане частиною туристичного ресурсу.

Альянс з Netflix

Угода є частиною стратегії "Іспанія, Аудіовізуальний центр Європи". На це виділили понад 1,6 мільйона державних інвестицій терміном до 2025 року. Уряд має мету збільшити на 30% аудіовізуальне виробництво, зроблене в Іспанії за цей період. Таким чином, відділ туризму Іспанії сподівається залучити якомога більше туристів після пандемії.

Просування туризму і маркетинг повинні бути орієнтовані на споживачів, і на ті платформи та канали, які формують думку споживачів, в нашому випадку – мандрівників, – сказав генеральний директор Turespaña Мігель Санс.

На думку міністра туризму, Рейеса Марото кінотуризм дозволяє розвивати місцеву аудіовізуальну індустрію, та одночасно з тим демонструє світові місця, які звичайний турист зазвичай не відвідує.

Netflix вже запланував кілька прем'єр, які знімуть в Барселоні, Кадісі, Уельві, Більбао, Мадриді та різних місцях Каталонії. Всіх їх будуть використовувати для просування регіонів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
макс
"Нацбанк снимает их по мере улучшения макроэкономической ситуации в стране" - это что за чудо такое, когда это макроэкономическая ситуация улучшилась у нас?! Страна уже денег стала меньше должна, бюджет профицитный стал?
макс
Бред какой-то, цифры не сходятся. Имелось в виду От 200 до 300 киловатт; От 300 киловатт и более?
Гость
Нехватает подарочных наборов презерватитвов.
Весёлый Роджер
Шмуля - Это психология вора-прапорщика! Если от БОЛЬШОГО взять немножко, то это не воровство, а делёжка! Больше 20% ВВП Союза разворовывалось!!!
Весёлый Роджер
Шмуля шо так ты вопросом травмирован? Ты застеснялся? Ты наш Голубой воришка? Ну пой тоди ... "Но от тайги до британских морей, Красная Армия всех сильней." И это не вызывает сомнения... "Рассказал бы лучше, як ты прикрываясь партбилетом, пиСдил со склада, всё подряд и зимой и летом?" Ну а шо не рассказать, как усё там було, ну в смысле пока там ыщо хоть шой-то до тебя було, ну понятно, шо писли тебя вже одна разруха чи "Голый Вася" на складе!
ВИВСЯНКА ПАН
- Бэримор! Цэ каша чи що? - Вивсянка, пан. (Шерлок Холмс на мове).
Весёлый Роджер
"Патриотизм - последнее прибежище Шмули_Елен!" (…) Вин щирый пиСдабол –затейник! Только не «негодяев» надо писать, а полных поддонков! Тому шо Шмуля, именно вот такой продажный 10грн патриот- бандеровец, коммунист-нацист тай продажный вор-портяночник! Как он тут, на словах, за простых людей «сильно переживает», а сам их на нищенскую життю у пиндоколонии обрекает! Та олигархив щирых как он при этом прославляет!