Уряд Іспанії прийняв закон про мінімальний базовий дохід у розмірі від 461,5 євро
События в миреmind.ua30 мая 2020

Уряд Іспанії прийняв закон про мінімальний базовий дохід у розмірі від 461,5 євро

Уряд Іспанії в п'ятницю затвердив систему гарантованого мінімального доходу, яка повинна допомогти найбільш вразливим сімям, передає elpais.com.

За заявою міністра соціального забезпечення Хоса Луїса Ескріви, в червні цей дохід зможуть отримати 850 000 сімей.

Мінімальний базовий дохід буде виплачується сім'ям, які знаходяться близько до рівня бідності. Мінімальна сума варіюється від 461,5 євро на одного дорослого, який живе один і у якого немає доходів, до 1015 євро для сімей з п'яти осіб (двоє батьків з трьома дітьми). У разі сімʼї, яку утримує один із батьків, сім'ї буде виплачено від 700 до 977 євро, залежно від кількості дітей.

«Прийняти цей закон було зобов'язанням уряду, щоб знизити рівень бідності, в першу чергу дитячої. Економічна криза, викликана пандемією, призвела до того, що терміни були прискорені», – заявила офіційний представник уряду Іспанії, міністр фінансів Марія Хесус Монтеро.

Програма спрямована на те, щоб вивести близько 1,6 млн чоловік з крайньої бідності – групи, яка складає 12,4% населення порівняно із середнім показником по ЄС в 6,9%.

В країні 26,1% населення знаходяться на межі бідності, що означає, що вони живуть менш ніж на 60% від середнього доходу, або 8 871 євро в рік.

Безумовний базовий дохід передбачає, що кожен громадянин країни отримує від уряду гарантовану суму грошей – безвідносно до того, скільки вони заробляють, і чи працюють взагалі.

Написать комментарий