События в миреwww.eurointegration.com.uaJun 29

Уряд Іспанії схвалив законопроєкт, який дозволяє юридичну зміну статі з 14 років

nk_hauz/-mdn-l8tiuwtvk7jjunh.jpg

Уряд Іспанії у вівторок ухвалив перший проєкт закону, який дозволить кожному старше 14 років юридично змінювати стать без медичного діагнозу або гормональної терапії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Проєкт закону, який буде винесений на громадські слухання перед другим читанням в уряді та, зрештою, голосуванням у нижній палаті парламенту, скасовує вимогу щодо дворічної гормональної терапії та психологічної оцінки людей, які хочуть змінити стать в офіційних документах.

Законопроєкт про "самоідентифікацію" встановлює вікові обмеження, коли люди віком від 14 до 16 років потребують схвалення батьків. У травні  група політичних партій запропонувала надати дітям повну свободу щодо зміни статі у документах, однак парламент це не підтримав.

Активісти та сім'ї трансгендерних дітей заявляють, що законопроєкт заходить не надто далеко, тоді як деякі феміністичні асоціації виступають проти нього, кажучи, що він порушує права жінок.

Проєкт ставить Іспанію в центр європейських дискусій щодо прав лесбійок, геїв, бісексуалів та трансгендерів (ЛГБТ), а лідери Європейського Союзу минулого тижня зіткнулися з прем'єр-міністром Угорщини щодо нового угорського закону проти ЛГБТ.

У разі схвалення законопроєкту Іспанія має приєднатися до двох десятків країн, які прагнуть відокремити вибір статі від медичних процедур, і стане найбільшою європейською економікою, яка запровадить самоідентифікацію.

💬 Последние комментарии
Гость
Петро падла старая не гадь.
Вперьод!
Поддерживаю протест! Бей зольдатню!
Политический негр
Демократ Гарри Каспаров собрал голубей и негров на площади в Нью-Йорке и предлагает линчевать мистера Байдена!
Политический негр
Механизм здесь простой: экономический кризис. От того и не одобряют.
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
сашко гарматный
в 2015 кричали что РФ осталось существовать полгода.через полгода говорили что 1год еще через полгода несколько лет.сейчас патриотично молчат. в2015 заявляли что в Украине растет доллар а в РФ падает рубль а это принципиальная разница...Тлько за время весьмирснами и уничтожающихсанкцийпротивагрессора гривня просела в два раза относительно рубля.Для елена-в 2013 за 1 гривню можно было купить 5 рублей..после всепобеждающих реформ и неимоверной поддержки цивилизованных стран за 1 гривню можно купить максимум 2,5 рубля.Мне настонадоело слушать как плохо живут россияне-это их дело.Мне настонадоело слушать о том какие кары будут для крымчан дончан и луганчан-ребята идите уже в военкомат и вперед на амбразуру.А писать гневные высеры в перерывах между дрочкой на порносайтах и отхлебывая пивко могут только сявки...
Утро стрелецкой казни
Как оказалось, Крым был греческим, татарским, турецким... Можно плавно перевести тему на геноцид черкесов. Это был прекрасный маленький гордый народ. От того и геноцид!