Уряд Іспанії схвалив законопроєкт, який дозволяє юридичну зміну статі з 14 років
События в миреwww.eurointegration.com.ua29 июня 2021

Уряд Іспанії схвалив законопроєкт, який дозволяє юридичну зміну статі з 14 років

Уряд Іспанії у вівторок ухвалив перший проєкт закону, який дозволить кожному старше 14 років юридично змінювати стать без медичного діагнозу або гормональної терапії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Проєкт закону, який буде винесений на громадські слухання перед другим читанням в уряді та, зрештою, голосуванням у нижній палаті парламенту, скасовує вимогу щодо дворічної гормональної терапії та психологічної оцінки людей, які хочуть змінити стать в офіційних документах.

Законопроєкт про "самоідентифікацію" встановлює вікові обмеження, коли люди віком від 14 до 16 років потребують схвалення батьків. У травні  група політичних партій запропонувала надати дітям повну свободу щодо зміни статі у документах, однак парламент це не підтримав.

Активісти та сім'ї трансгендерних дітей заявляють, що законопроєкт заходить не надто далеко, тоді як деякі феміністичні асоціації виступають проти нього, кажучи, що він порушує права жінок.

Проєкт ставить Іспанію в центр європейських дискусій щодо прав лесбійок, геїв, бісексуалів та трансгендерів (ЛГБТ), а лідери Європейського Союзу минулого тижня зіткнулися з прем'єр-міністром Угорщини щодо нового угорського закону проти ЛГБТ.

У разі схвалення законопроєкту Іспанія має приєднатися до двох десятків країн, які прагнуть відокремити вибір статі від медичних процедур, і стане найбільшою європейською економікою, яка запровадить самоідентифікацію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
про тупость тебе бы промолчать...
Лена
Сколько денег на эту мразь сейчас тратят!!!!! Зайдите в детскую онкологию твари!!!!! Этому чму 87 лет. Пусть дохнет — это естественно в этом возрасте!!!!!!!! Помогите лучше этими деньгами детям суки!!!!!
Злочынна панда
А, ещё они размножали окраинцев, чтобы те вкалывали. До 52 миллионов довели поголовье
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.
Весёлый Роджер
ЭЙ грамотей, ты не выражайся тут. Здесь полно людин с лысыми тупыми головами, шо англяцкий ыщо не зразумиют, хотя вже до Амэрыки собрались. И язык пидтяни - "So much..." надо писать, так как труд у обезьян и их братьёв щирых бандерлогов подсчитать нельзя. Тому как, вроде 7 рокив працуют - а толку никакого, одна видимость труда, а в огороде лебеда! А "со мани" цэ про цигарки чи машины, про то шо считается взлядом чи швыдко. Ю сы, ну и файно, тоди пиди и по.ы. Ах да, для Шмули и др. перевожу, хлопче хотел написать - Якой офуенный мартышкин труд!
Отож
Ну не только гавкать. Теперь,когда США доверили полячишкам кучку Абрамсов,они готовы к походу с целью посадить на московский трон нового Лжедмитрия. Осталось прихватить с собой нового гетмана Сагайдачного,- и дело в шляпе.