События в миреbastion.tvApr 27

Уряд Пакистану закликав захистити палестинців від ізраїльського терору

nk_hauz/-mzhh2xegxgxcaml_qdh.jpg

Останні тривожні події на Західному березі річки Йордан свідчать про недотримання Ізраїлем прав людини та демократичних свобод.

Про це йдеться в офіційній заяві міністерства закордонних справ Пакистану до урядів країн-членів Організації об'єднаних націй.

В Ісламабаді закликають міжнародну спільноту відмовитися від потурання ізраїльської окупації Палестини й притягти Тель-Авів до відповідальності.

«Нас серйозно непокоїть ситуація на окупованих палестинських територіях. Палестинський народ опинився у безвиході через репресії з боку Ізраїлю. Налякані люди змушені переховуватися від переслідувань через свою віру. Ізраїль здійснює незаконні арешти невинних палестинців і провадить довільні обмеження, посилаючися ніби на пандемію коронавірусу, а насправді застосовує терор проти мусульман», – зазначають у МЗС Пакистану.

Пресслужба дипломатичного відомства ісламської республіки закликала ООН розслідувати порушення фундаментальних прав людини, систематично здійснювані ізраїльськими силовиками проти палестинців під час священного місяця Рамадан.

💬 Последние комментарии
лУНА - 2
И однако, как ни странно испугались..А вот нужна ли Россия или не нужна -время покажет! И ответка будет .Обязательно .Может и не сейчас но ...БУДЕТ!
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ !!!
Больные на голову авторы не читают и не понимают что написали!!! "На Закарпатии", "...получил посадку на голову", "...таемного ування". Кто автор этой галиматьи?
Весёлый Роджер
ЭЙ МУДАК, я не участвовал в прихватизации! Бо не бул у самой передовой та прогрессивной партии Свита! Ты себя там не забудь - ворюга тушённочно-портяночный!
Весёлый Роджер
Бильше точек......... Шмуля бильше...... - бо никто не поверит, шо цэ не ты, сраколиз керивничий, шо дупой нюхает цветы!
Весёлый Роджер
ЭЙ фекалия пархатая, во первых - дай мою фразу или ссылку про это? Шо НЫМА? Эй брехло обсерун?! Я вообще такого слова НИКОГДА не писал про "террана"!!! А тильки про тебя, как ты всё до хаты воровал и как сыр в масле пархал! А ты НИ НА ОДИН вопрос так и не ответил! Тварь русофобная, мразь ты нацисткая, холуй пиндосный! А я разве сейчас про сытость народа в Союзе писал? Или как ты нацистов защищал?
е
А про свои делишки забыла склеротичка? И тебе прилетит за воровство, развал и продажу страны...
е
Напомнить тебе склеротичка про ТВОИ высказывания про аграрную супердержаву? А про "трудяжек"-контрабандистов западян? А про никому не нужный газ, который можно не покупать? А про другой твой бред??? Ась? Когда за СВОИ слова отвечать будешь, а брехло продажное???