Уругвай планує укласти двосторонню угоду зі США у сфері оборони
События в миреbastion.tv11 марта 2020

Уругвай планує укласти двосторонню угоду зі США у сфері оборони

Новообраний уругвайський президент Луїс-Альберто Лакає-Поу оголосив про налагодження тісних відносин зі США.

Відповідну заяву вранці 11 березня оприлюднила канцелярія голови держави, передає видання "O Globo".

Крім того, президент Луїс-Альберто Лакає-Поу через ідеологічні розбіжності має намір вивести Уругвай зі складу Спілки Південноамериканських Націй (ісп. Unión de Naciones Suramericanas), утворену у 2008 році лівими урядами низки країн континенту.

Відтак, уругвайський уряд розпочав підготовку до укладення нової міжамериканської угоди про взаємну допомогу у сфері оборони плануючи налагодити тісну співпрацю зі США.

Максимально конкретні новини.

На думку знавця ефірних новин Ендрю Бойда «Цінність новини суб'єктивна. Чим більше новина впливатиме на життя споживачів новин, їхні прибутки й емоції, тим важливішою вона буде».

Останній Бастіон, дбаючи про статки і гарне самопочуття своїх шанувальників, у кожній новині максимально конкретний. Читайте у нас про надзвичайні ситуації і конфлікти, дії і бездіяльність влади, господарство і людей, злочини і проєкти, і ви завжди першими дізнаєтеся: Хто? Що? Де? Коли? Чому? Яким чином?

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
смешные эти итальяшки
Вот интересно сколько итальяшек мафиози откинулись от вируса? Это ж надо так зашкварится, не от пули а от гриппа))))
экстремизм
Статья 282, потише кацапы!
Весёлый Роджер
Вот многие меня тут осуждали, когда я призывал голосовать за Петю. А получается, я был прав, быстрее бы этот режим у вас рухнул. А это новое затуманивание глаз, а-ля президент Голобородько, тильки для тупых селюков прокатило – поверили. Вот же у вас создали тупое стадо – 75% поверили!!! Эх, ну нет слов! Ну протянет это какое-то время до новой диктатуры, там ыщо другого тай ыщо протянут. Иными словами – не бачить вам нормальной житти вже НИКОГДА! Можете обижаться на мэнэ, но я ны маю нычого личного, тильки констатация фактив! Ось воно як пановэ эуропейцы!
------------
буйность патриотов это игра по сценарию и патриоты у нас артисты клоуны.
--------
результаты референдума подделают. Как и проценты зе во втором туре.
---------
Главной национальной идеей должна быть не мова а средства производства ---земля заводы в чьих руках.Атак под жидовский лохотрон сдали свою землю .
--------------
на селах нет физически кому воевать