Узбекистан повністю перейде на латиницю до 2023 року
События в миреwww.ukrinform.ua12 февраля 2021

Узбекистан повністю перейде на латиницю до 2023 року

В Узбекистані з 1 січня 2023 року в усіх організаціях буде запроваджено практику використання узбецького алфавіту на латинській графіці при розробленні, ухваленні та публікації діловодних та інших документів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Радіо Озодлік.

За повідомленням Мін'юсту країни, 10 лютого було ухвалено постанову уряду з цього питання. Крім того, затверджено «дорожню карту» поступового переходу до узбецького алфавіту на основі латиниці.

Документом передбачена розробка проектів нормативно-правових актів про повний перехід на узбецький алфавіт на основі латиниці, а також про затвердження нової редакції правил правопису узбецької мови.

Згідно з постановою, проект постанови уряду про затвердження «Правил орфографії узбецької мови» буде розроблений на основі нової редакції узбецького алфавіту на латиниці.

«Дорожньою картою» також заплановане повне переведення на вдосконалений алфавіт на латинській графіці офіційних вебсайтів, документів, які засвідчують особу, ID-карт, робочих паперів і різних бланків, назв міст, вулиць, найменувань, назв організацій, вивісок, засобів масової агітації, реклам та оголошень.

Крім того, всі центральні та місцеві засоби масової інформації, сайти, видавництва і поліграфічні підприємства повинні будуть повністю перейти на латиницю.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Посмотрим, не вырастут ли обезьяньи хвосты у провакцинированных и не родятся обезьянки.
Ями Ешав
И "антисемит" - это не фраза, а слово. У этого слова есть смысл. И если ты думаешь, что ты один такой антисемит, то ты ты ошибаешься. Вас много. Очень много.
Дикий Укр
сколько людей - столько же и мнений. А протоиерей - тоже всего лишь человек. Где гарантия, что его устами говорит истина, Христос?!
Ями Ешав
Так все срали. Но хорошо посрет тот, кто посрет последним.
Гость
мне срать, кем он был "антисемитом". Он был частью истории Российской Империи, а потом СССР (в числе Украина и Россия). Я срал на фразу "антисемит".
Гость
Аваков разговаривал на русском языке, всем известно. Че не нельзя отдавать русский язык России? Он что ль придурок?
Гость
Турчинов врет, он "сдал" Крым, а потом обвинили в аннексии. Он знает, что было на самом деле, но при том, что он врал при всех людях. Я не верю его слова кровавого пастора.