События в миреbabel.ua19 сент.

В Афганістані у свідоцтво про народження будуть вписувати імʼя мами. За це три роки боролись правозахисники

nk_hauz/-mh_htddeygfpuqv3xhw.jpg

Імена афганських матерів будуть друкувати у свідоцтвах про народження їхніх дітей. Це результат довготривалої кампанії по боротьбі з табу на жіночі імена. Про це повідомляє BBC.

Президент країни підписав відповідну поправку, за яку боролись борці за права жінок, адже досі у свідоцтвах було тільки імʼя батька.

Публічне використання жіночого імені в Афганістані традиційно не схвалюється і може розглядатися як образа. Правозахисники повідомляють, що жінку могли побити за те, що вона використала своє імʼя у рецепті на ліки.

Комітет з правових питань афганського уряду заявив, що «рішення включити імʼя матері у свідоцтво про народження є великим кроком до гендерної рівності та реалізації прав жінок».

Кампанію #WhereIsMyName запустили три роки тому. У її рамках у соціальних мережах активісти представилися, використовуючи своє імʼя та імʼя матері.

💬 Последние комментарии
ера
...подлабузник задним умом крепок.... но не до такой же степени...
ЗНАЧИТ ПРОВОКАЦИЯ БУДЕТ В КУЕВЕ!!!
ТО, ЧТО АМАРИКАНСКИЕ ДИПЛОМАТЫ УЕЗЖАЮТ ИЗ кУЕВА, ГОВОРИТ О ТОМ, ЧТО ПРОВОКАЦИЯ БУДЕТ В кУЕВЕ! АМЕРИКАНЦЫ ПРИМЕНЯТ ХИМИЧЕСКОЕ ОРУЖИЕ (НЕ ДАЙ БОГ!!!) В кУЕВЕ, И ОБВИНЯТ В ЭТОМ РОССИЮ. И - ПОНЕСЛАСЬ...
НЕ ДАЙ БОГ ЭТОМУ СЛУЧИТЬСЯ!!!
Подорвут америкосы ЧАЭС, обвинят Россию. тем самым убивают "сразу трёх зайцев" - наносят вред Белоруси, России (на украину им наплевать) и развязывают боевые действия, что есть настоящей целью американцев!
Луна -2
Почему не будет?- в отличие от тебя он знает цену смерти и жизни,Афганистан научил .Поэтому, Родина. для него, не пустой звук - он будет воевать ...
Серж
Мяколя. Пока толстый сохнет, худой уже здохнет. Скачи.
Антиелена
Нет, подожди. Давай вспомним деепричастный оборот. Как он оформляется в предложении? Ну докажи, Ленка-дура-белка, что ты не бездарь!
Антиелена
Это ты бездарь и укропитек! Лишь бы последней что-нибудь высрать. Ну хоть бы что-то содержательное было!