События в миреwww.eurointegration.com.ua16 февр.

В Афінах через снігопад частково закрили метро і відклали вакцинацію

Незвично сильний снігопад накрив столичний регіон Греції, влада попередила жителів, особливо у північному та східному передмістях Афін не залишати свої домівки вранці у вівторок.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Органи охорони здоров'я Греції оголосили, що відкладають вакцинацію проти коронавірусу в більшій частині столичного регіону. Одну лінію Афінського метрополітену, яка проходить частково над землею до північного передмістя, було зупинено, тоді як більшість автобусів було вилучено з вулиць столиці з міркувань безпеки.

Снігоочисники та вантажівки з сіллю прибирають вулиці центральних Афін, намагаючись тримати їх відкритими для руху.

Сніг часто випадає в горах Греції та на півночі країни, але в столиці він буває набагато рідше, особливо сильний сніг.

nk_hauz/-mte8_qyrlqev2hfugz4.jpg

Частина Афін також потерпає від відключення електроенергії через порвані лінії електропередачі, зараз триває робота над їх відновленням.

Снігопад у центрі Афін розпочався пізно в понеділок і тривав протягом ночі.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?