В Африці зафіксовано масове вимирання слонів при загадкових обставинах
События в миреwww.unian.ua02 июля 2020

В Африці зафіксовано масове вимирання слонів при загадкових обставинах

Вчені називають масову загибель слонів "природоохоронною катастрофою".

Понад 350 слонів померло в північній частині Ботсвани при загадкових обставинах. Про це повідомляє The Guardian. Вперше серія смертей слонів була зареєстрована в Дельті Окаванго на початку травня. А до кінця місяця там загинуло 169 особин. До середини червня їх кількість збільшилася більш ніж удвічі. За деякими даними, 70 відсотків смертей були зосереджені навколо водяних лунок. На цей час учені не знають, що є причиною смерті або може становити загрозу для здоров'я людини. Серед основних версій розглядають отруєння або невідомий патоген. Сибірська виразка, що спочатку вважалася найбільш імовірною причиною, була виключена. За даними місцевих жителів, слони ходили колами, що свідчить про неврологічні порушення. «Якщо ви подивитеся на туші, деякі з них впали прямо на обличчя. Це означає, що вони дуже швидко померли. Інші, очевидно, вмирали повільніше, як ті, які бродять навколо. Тому дуже складно сказати, що це за токсин», - зазначив один з вчених. Згідно з місцевими звітами, вмирають слони різного віку і обох статей.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
А знаешь,воровать надо меньше -то тогда, может и построят и никакого дыма сигарет с ментолом не понадобится.. И МУСОР ПО ВСЕЙ СТРАНЕ С ЧЕКАМ ИЗ ГОРДОГО города Льва находить не будут..А ТО дышите люди львовским гавнецом с примесью кавы зи льиву.
Елена
Ты отсебятину не добавляй выдавая за мои комментарии, нечего добавлять и редактировать, брехун несчастный.
Елена
Красиво ср...ать не запретишь,ха.
Елена
А причём тут чёрная кошка?ты сюда Конфуция не притягивай за уши,то что есть пишу,а не придумываю,сам это знаешь хорошо.
Елена
А что?Дым сигарет с ментолом,не ,не то, дым с мусоросжигающих комбинатов будет поритить прекрасный воздух Львова,пусть в других местах ,где уже есть где утилизировать отходы везут мусор.
Елена
Ну почему навсегда,у тебя просто получается какая-то "Оптимистическая трагедия",кино такое было если не в курсе,а Альцгеймера и Паркинсона забыл?их же до кучи не дописал, склероз батенька, склероз у вас.
Весёлый Роджер
А ты против Шмули напиши шо, вот он тебя и обсрёт тут на два листа - вот и будэ тебе чтиво, ну хоть можэ и не так красиво! :-))