В Амстердамі встановили громадські пісуари з клумбами коноплі, щоб заощадити воду
События в миреrubryka.com31 августа 2020

В Амстердамі встановили громадські пісуари з клумбами коноплі, щоб заощадити воду

Нідерландська компанія GreenPee встановила в Амстердамі вісім громадських пісуарів з клумбами коноплі зверху

Громадські пісуари встановили в центрі міста і туристичних атракціях, пише Dezeen.

Внутрішній резервуар пісуарів заповнений волокнами коноплі, для яких сеча стає добривом. Після цього суміш сечі і конопель можна використовувати як органічне добриво для міських парків, садів і ферм.

Як повідомляє компанія, нові пісуари допоможуть заощадити тисячі літрів питної води через відсутність потреби змиву, на відміну від традиційних туалетів. Також вони є більш екологічним варіантом, оскільки перетворюють сечу на органічне добриво для рослин.

"Сеча містить багато фосфатів, а фосфатні шахти вичерпуються, отже, це дуже хороша екологічно безпечна альтернатива, яку ми в іншому випадку змивали б в унітаз. Рослини в GreenPee також позитивно впливають на навколишнє середовище, очищаючи повітря і приваблюючи бджіл в центр міста", — розповів винахідник GreenPee Річард де Фріз.

Де Фріз, екологічний психолог за фахом, ще в 2018 році працював з радою над пілотним проектом, встановивши GreenPeess в чотирьох популярних громадських місцях для сечовипускання в центрі міста.

"В результаті кількість диких мочеиспускань скоротилося на 50%. Це був величезний успіх", – сказав Де Фріз.

За словами Де Фріза, GreenPees мають багато переваг: від захисту історичних будівель від корозійного впливу сечі до скорочення споживання води в порівнянні з традиційними туалетами.

GreenPees виготовляється голландською компанією Urban Senses, і зараз в Амстердамі в цілому 12 пісуарів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
thug live
2PAC ЖИВ! И ОН ЛУЧШИЙ РЕПЕР!
Елена
Жирная срака вряд ли покажет Армению на глобусе! А все туда же в политику !
Игбун Хохлов
С такой-то фамилией только за армяшек и топить. Вот не скакали бы они на майдауне, все было бы проще. Хрен бы азербоны выпендривались против страны, которую поддерживает Россия. А так огребайте.
ДОЛОЙ МАФИОЗНУЮ НЕЧИСТЬ
Если мафиозные ублюдки воруют, грабят, мошенничают, убивают, предаются педофилии, педерастии, рейдерастии и другим порокам, то кто поверит, что выборы они проводят честно?! Да точно так же рисуют себе проценты, чтобы легитимизировать свою воровскую малину (рай для единиц и рабство для всех остальных). Псевдодемократия - это ширма для клептоскотократии (власти вороватых скотов).
ДОЛОЙ МАФИОЗНЫХ УБЛЮДКОВ
В мафиозном государстве уголовники всегда в выигрыше, а простые честные люди - в проигрыше. С каждым годом простой народ всё больше прозревает, что так называемая "элита" - она сплошь состоит из бандитов, мафиози, мошенников и прочих негодяев. После распада СССР к власти пришло бандво (место которого - на зоне). Чтобы удержать власть, бандоте приходится выдумывать искусственные конфликты (типа Запад - Восток) и всё время сталкивать простой народ друг с другом. Иначе люди объединятся и отправят мафию на зону. Вот это и надо сделать!
У НИХ ЕСТЬ НЕФТЬ
ЕЩЁ ОДНУ НЕФТЯНУЮ СТРАНУ ВТЯГИВАЮТ В ГОРЯЧИЙ ВООРУЖЁННЫЙ КОНФЛИКТ! ПОНЯТНО, КОМУ ЭТО НУЖНО!
НЕ ИНАЧЕ
...ЯЗЫКОМ! ПОСЛЕ НОВИЧКА У АНАЛЬНОГО НЕМОЩЬ ВСЕГО ОРГАНИЗМА ОБРАЗОВАЛАСЬ.