События в миреaspekty.netOct 13

В Англії шанувальники відкрили номер-гуртожиток Ґрифіндора з Гаррі Поттера

nk_hauz/-mjvc-y4udyxk2irvgmy.jpg

В Англії шанувальники Гаррі Поттера можуть зупинитися в кімнаті-копії гуртожитку Ґрифіндора. Про це повідомляє Lonely Planet.

В англійському селі на фермі North Shire з’явився простір, повністю стилізований під кімнату, в якій Гаррі Поттер і його друг Рон Візлі жили в гуртожитку.

Приміщення під назвою The Dorm має шість односпальних ліжок з оксамитовими шторами і камін, як у фільмах. Також у ванній розташований вітраж із зображенням русалки. Такий же з’являвся у фільмі Гаррі Поттер і Кубок вогню.

Такий номер коштуватиме 50 фунтів стерлінгів за ніч з гостя. Організатори зазначили, що на фермі вжито всіх необхідних заходів для дотримання санітарно-епідеміологічних правил при COVID-19.

Ферма North Shire спеціалізується на створенні копій жител з культових фільмів. Там також можна зупинитися в «хатині Хагріда», і «будинку Більбо Беггінса» з Володаря перстнів.

Раніше повідомлялося, що зірка Гаррі Поттера змінився до невпізнання заради ролі в новому фільмі. Також відомо про те, що пам’ятник Гаррі Поттеру встановили в Лондоні.

💬 Последние комментарии
ПРО ТЫСЯЧУ МАРТЫШЕК КОТОРЫЕ НЕ УМЕЯ ПЕЧАТАТЬ СЕЛИ ЗА 1000 ПЕЧАТНЫХ МАШИН лучше Омар Хайяма)
гость... СПРОБУЙ карбувать свои думки на ридний мови, или хотя бы загугли значение каждого соего слова... а то вроде бы все буквы - русские , а в итоге каша из набора слов ", - патентуйте пока янки не забили приоритет."
ШАХТАРЬ - ОВЦА ДРАННАЯ !!!
ШАХТАРЬ - МАЛАДЭЦ СРЕДИ ОВЕЦ !!! А ПРОТИВ МОЛОДЦА И САМ ОВЦА !!!
ШАХТАРЬ - РЕАЛ = 0:5 !!!
КАКАЯ БОЛЬ, КАКАЯ БОЛЬ! РЕАЛ ШАХТАРЫКА НАДРАЛ - 5:0 !!!
Елена
Все будет хорошо.
0:5 ! ШАХТАРЯ ПРОДОЛЖАЮТ СНОШАТЬ !!!
0:5 !!! ШАХТАРЯ ПРОДОЛЖАЮТ СНОШАТЬ!!!
пл0нета 0бицян.Оk!
«Скоро в космос ВСЕ будут летать по РОССИЙСКИМ путевкам».... Илон Маск вчера позвонил Рогозину(шефу Роскосмоса) и попросил СРОЧНО! зарезервировать для него место в Cледующем Российском Членовозе до МКС... Пересмотрев кучу российских видеороликов про успешный полёт/экскурсию на МКС двух рядовых граждан страны - колхозника и колхозницы, американский изобретатель "Летающих водонапорных башен", с горечью признался :- "Будет стыдно упустить такой шанс и на старости лет жалеть о своей потерянной детской мечте при Добром Путине"
А В ЭТО ВРЕМЯ ШАХТАРЯ НАСИЛУЮТ!!!
ШАХТАРЬ - РЕАЛ 0:4 !!! и ещё пол тайма играть!!!