События в миреwww.ukrinform.uaJul 31

В Анталії через пожежі ввели заборону на відвідування лісів

nk_hauz/-mfuywa4kfwf32nufes0.jpg

У провінції Анталія, де сталося кілька масштабних лісових пожеж, до кінця серпня заборонили відвідування лісів.

Відповідне рішення прийнято офісом губернатора провінції Анталія, повідомляє власкор Укрінформу.

«Відвідання лісів у межах провінції Анталія заборонено у період з 30.07 2021 до 31.08.2021 у зв’язку із заходами, спрямованими на протидію лісовим пожежам», - йдеться у рішенні губернаторства.

Окрім того заборонено робити стоянки на узліссях, влаштовувати пікніки, розпалювати багаття на узбіччях доріг, що проходять через ліси, палити стерню на територіях, що прилягають до лісів.

Промислові та інші об’єкти поблизу лісових зон зобов’язали вживати заходів для запобігання пожежам. Муніципалітети провінції зобов’язали створити захисні смуги навколо лісів, на узліссях та прилеглих територіях, а також тримати напоготові до застосування різні види службового транспорту, зокрема бульдозери, екскаватори, цистерни. Населення попередили про можливе відключення електроенергії на окремих територіях у разі виникнення ризику пожеж.

Як повідомлялося, 28 липня масштабна лісова пожежа спалахнула в районі Манавгат турецької провінції Анталія, вогонь знищив десятки гектарів лісу та призвів до евакуації низки населених пунктів.

29 липня Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна надасть Туреччині усю необхідну допомогу у зв’язку з масштабними пожежами. 30 липня два пожежні літаки Держслужби надзвичайних ситуацій України прибули до Туреччини для гасіння осередків лісових пожеж.

Міністерство закордонних справ закликало громадян України утриматися від поїздок до туристичних регіонів Туреччини, де вирують лісові пожежі.

💬 Последние комментарии
е
тех подпольщиков сдали такие как ты, что за печеньки готовы продать страну и развалить все, что создано не тобой...
Я
Ну что, Франция, ничего на память не приходит?
е
как раз статья ТОЧНО отражает то кем ТЫ являешься и ты это опровергнуть не можешь..ВСЕ твои утверждения здесь тому подтверждение...
Елена
Тех подпольщиков сдали булкохрусты роджеры, которые и были предателями и пособниками фашистов,сидевшие и среди советских граждан, дожидаясь прихода немцев и не отсвечивали до поры до времени,и вместе с пришедшими роджерами и были власовскими негодяями.
Елена
Уверенность есть только в двух вещах,мы все когда нибудь умрём и то что Роджер мерзавец, остальное неопределенность.
Губошлёп
Что-то не видно Лёшеньки на передовой в АТО за Щенявмэрлу.
кипчак
Достаточно посмотреть обмен репликами Билецкого и Арестовичес в передаче Голованова и полная картина любимцев телеканалов перед нами. Не идиоты, клоуны и убийцы виноваты, что их зовут а те, кто их приглашет, слушает и смотрит в качестве экспертов. Возможно, скоро, ради рейтингов, начнут в прямом эфире расчленять и т.п. делать. Полная деградация украинского общества, где правила диктуют отпетые негодяии и моральные уроды. На этом фоне очень дурновато выглядит Нацрада по вопросам телевидения и радио с Герасимьючкой во главе, которая пытается ловить блох, там где их нет, а при этом у них перед носом слоны во всю гадят.