События в миреwww.depo.uaApr 15

В армії Фінляндії створюють жіночий спецпідрозділ

У Фінляндії жінки проходять підготовку для служби в спеціальних військових підрозділів.

nk_hauz/-mykfdicmkzlf_7xhfyq.jpg

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на місцеве видання Yle.

"Фінський єгерський полк Утті на початку року оголосив унікальний набір, призначений тільки для жінок. Потрапити в спецпідрозділ захотіло майже 300 жінок", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у військовослужбовців жіночої статі більше передумов для налагодження спілкування з жінками і дітьми в ході кризових операцій, впевнені військові. Кількість жінок в загонах, що займаються врегулюванням криз, завжди було незначним, але зараз це хочуть змінити.

У Фінляндії щорічно жінки також подають заявки на службу в десантних військах, проте перешкодою зазвичай стають фізичні нормативи.

"Для служби в елітних військах в цілому підходить лише невелика кількість кандидатів. Зазвичай головною перешкодою є фізична форма. У жінок найчастіше є проблеми з окремими нормативами, які вони не можуть здати. Як правило, в ході фізичних тестів відсіюється велику кількість чоловіків і практично всі жінки", – заявляє командувач Юссі Косонь.

Вимоги для служби в єгерському полку Утті також серйозні, однак психологічні якості, рівень освіти і соціальні навички важливіші під час вступу до спецпідрозділу, ніж здача фізичних нормативів.

Особливо міжнародні операції з врегулювання конфліктів часто вимагають жіночої присутності.

"У деяких культурах жінки не можуть спілкуватися безпосередньо з сторонніми чоловіками або їм це забороняють. В такому випадку ми не здатні отримати інформацію від половини населення. Найважливіша мета в ході таких операцій – встановити контакт з місцевими жителями. У солдатів жіночої статі більше передумов для налагодження спілкування з жінками і дітьми", – пояснює Косонь.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?