События в миреwww.depo.ua15 апр.

В армії Фінляндії створюють жіночий спецпідрозділ

У Фінляндії жінки проходять підготовку для служби в спеціальних військових підрозділів.

nk_hauz/-mykfdicmkzlf_7xhfyq.jpg

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на місцеве видання Yle.

"Фінський єгерський полк Утті на початку року оголосив унікальний набір, призначений тільки для жінок. Потрапити в спецпідрозділ захотіло майже 300 жінок", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у військовослужбовців жіночої статі більше передумов для налагодження спілкування з жінками і дітьми в ході кризових операцій, впевнені військові. Кількість жінок в загонах, що займаються врегулюванням криз, завжди було незначним, але зараз це хочуть змінити.

У Фінляндії щорічно жінки також подають заявки на службу в десантних військах, проте перешкодою зазвичай стають фізичні нормативи.

"Для служби в елітних військах в цілому підходить лише невелика кількість кандидатів. Зазвичай головною перешкодою є фізична форма. У жінок найчастіше є проблеми з окремими нормативами, які вони не можуть здати. Як правило, в ході фізичних тестів відсіюється велику кількість чоловіків і практично всі жінки", – заявляє командувач Юссі Косонь.

Вимоги для служби в єгерському полку Утті також серйозні, однак психологічні якості, рівень освіти і соціальні навички важливіші під час вступу до спецпідрозділу, ніж здача фізичних нормативів.

Особливо міжнародні операції з врегулювання конфліктів часто вимагають жіночої присутності.

"У деяких культурах жінки не можуть спілкуватися безпосередньо з сторонніми чоловіками або їм це забороняють. В такому випадку ми не здатні отримати інформацію від половини населення. Найважливіша мета в ході таких операцій – встановити контакт з місцевими жителями. У солдатів жіночої статі більше передумов для налагодження спілкування з жінками і дітьми", – пояснює Косонь.

💬 Последние комментарии
---
тут нечего коментировать вообще-еще при порошенко главное было платить кому угодно лишь бы не России(теперь и Белоруси) хоть даже конченым скакунам понятно что деньги идут в Россию или Белорусь,при чем по ценам которые установили они а не Украина.И не важно что при этом наживаются кто угодно и платит за это народ Украины-главное слава героям.....
кипчак
Верно подмечено российскими экспертами, Китай чихать хотел,на подобную Литве, политическую мелюзгу, делает с ними, что считает нужным Не отличается особым почитанием и в отношении их Карабаса-Бпрабаса (хозяина). А Россия в подобных ситуациях начинает оправдываться, замалчивать или иными способами демонстрировать свою толерантность, высокую политическую культуру, делть вид, что выше недостойных манер и поведения Запада. Хаму нужно давать по рогам, когда он еще только намеревается покуражиться. На примере некоторых "братских" государств видно, к чему приводит снисходительность к слабым и сирым.
е
Елена, про комментирует?))) это тебе не Россию грязью поливать и требовать ответа за события 20-100 давности... Ну?
Ядрачистыйизумруд
Да не забулы ,не забулы мы про множество военных баз и био-лабораторий американских по миру,да и про "миролюбивое" НАТО тоже помним.
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...