События в миреwww.ukrinform.uaOct 23

В Австралії арештували понад 40 підозрюваних у справі насильства над дітьми

nk_hauz/-mkjaqze725x90xjxjon.jpg

Австралійська поліція заарештувала 44 людини по всій країні за підозрою в зберіганні та виробництві матеріалів про наругу над дітьми.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

Арешти підозрюваних - віком від 19 до 57 років - були здійснені в кожному штаті Австралії. Поліція висунула загалом 350 обвинувачень, пов'язаних зі зберіганням або виробництвом матеріалів з експлуатації дітей.

Арешти були здійснені за розслідуванням, яке тривало рік, про зображення і відео з насильством над дітьми, що були опубліковані в Інтернеті.

💬 Последние комментарии
Ост
Слишком много тупых предложений. Он на своём месте?
е
Елена, так говоришь в Америке все самое совершенное и продвинутое? Ну-ну....))
НЕтрамф
...а как тебе...Эта ...Цитата :..." в 2010-2013 году Украина достигла самого высокого за всю свою историю уровня валового внутреннего продукта. Значительно повысились заработные платы, из страны никто не выезжал, ни сотни миллионов, ни десятки миллионов, ни миллионы… Страна работала"...
Гость
....камЫняр - ху@ло .... гы.....
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...