События в миреwww.ukrinform.uaJun 28

В Австралії обмежили продаж туалетного паперу в одні руки

nk_hauz/-maqgtq0uxah5-9vbpke.jpg

Австралійські супермаркети запровадили ліміт на кількість упаковок туалетного паперу, яку можна продавати в одні руки. Тепер дозволяється придбати не більше двох упаковок на одного покупця.

Про це повідомляє IBT.

"Супермаркети запровадили обмеження на купівлю туалетного паперу по всій Австралії у п'ятницю після панічних закупівель людьми на тлі сплеску нових випадків коронавірусу у другому за величиною місті країни", - йдеться у повідомленні.

Австралійські чиновники повідомили про 30 нових випадків коронавірусу у Мельбурні протягом останньої доби, це 10-й день поспіль, коли зафіксоване двозначне зростання нових випадків захворювання у місті та штаті Вікторія загалом, в той час як більшість інших австралійських регіонів уже протягом кількох тижнів мають низькі показники захворювання, або взагалі не фіксують нових випадків хвороби.

"Припиніть, це смішно", - сказав голова уряду Австралії Скотт Моррісон своїм співвітчизникам, стверджуючи, що спалах COVID-19 у Мельбурні не загрожує наразі успішному стримуванню епідемії в країні.

Супермаркети Coles та Woolworths - дві найбільші мережі австралійських супермаркетів, заявили, що вони відновлюють квоти на закупівлю туалетного паперу та паперових рушників, щоб протистояти сплеску паніки, якого не спостерігалося з перших днів пандемії в березні.

За даними Worldometer, у світі підтверджено 9 919 559 випадків зараження коронавірусом, включаючи 497 255 летальних, одужало 5 372 998 людей.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи