События в миреwww.eurointegration.com.uaJul 9

В австрійських Альпах зійшов з рейок і впав у річку вагон потяга, є постраждалі

На залізниці в долині річки Мур, що на південному сході Австрії, зійшов з рейок і перекинувся у річку один з вагонів поїзда, в якому їхали школярі.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Kurier.

Інцидент стався близько 7 години ранку між містами Предліц і Кендльбрук. Командир місцевої рятувальної служби Антон Шильхер повідомив, що у потязі на Тамсвег, що складається із трьох вагонів, їхали 54 школярів. 

nk_hauz/-me9egiccmrvs3wvvr9h.jpg

17 з них внаслідок інциденту отримали травми, але такі, що не становлять загрози для життя. Декількох після надання першої допомоги госпіталізували у сусідні міста, одну людину евакуювали гелікоптером.

nk_hauz/-me9egh7xb1mc6hmvyzl.jpg

На місці працювали близько 30 представників рятувальних служб, 10 швидких та два гелікоптери "Червоного хреста".

Причини аварії з’ясовують. За попередніми припущеннями, на коліях могла опинитись велика гілка або їх надто занесло грунтом після сильної зливи напередодні увечері. 

nk_hauz/-me9eghghmt0uwzqxicq.jpg

Питання вузькоколійної залізниці Murtalbahn ще до цього інциденту стало предметом політичних дискусій через постійні проблеми з нею. За останні кілька років залізниця часто зазнавала суттєвої шкоди внаслідок злив та гроз, тому сполучення поїздами доводилось зупиняти і запускати натомість автобуси. Залізниця працює ще з 1894 року.

💬 Последние комментарии
Зри в корень
Этому додику и в голову не приходит, что при проектировании учитывали и такую возможность? Они там все больные на голову, как Грета? Тенденция однако.
Елена
А нечего жаловаться, социализма нет,ты этого хотел,ты жто получил, капитализм российский хуже и убогее западного,вот чем я руководствуюсь, лучше быть с лучшими,чем те которые сами не знают чего хотят,кроме денег.
123
Проблема АЭС не только техническая, их финансово и политически убивают уже много лет.
Юрий
Интересно, а когда построили Киевскую АЭС? Ночью, наверное
Антиелена
Великий палаточный городок под Лос-Анжелесом или Нью-Йорком ждет тебя!
Антиелена
Не будь США - не было бы антиконституционного переворота! А знать тебя... грех смеяться над убогими!
Антиелена
Ну как ничего подобного? Ну ты Ленка-белка чем руководствуешься? Красивой картинкой фасада гейропы? Есть еще обратная сторона - соотношение доходов и расходов домохозяйства (иметь ребенка если работает один не получится), стоимость медицины запредельна, 80% населения в арендованном жилье (тебе, сука, за бесплатно отдали через приватизацию?)... Вон, бывшие знакомые приезжают из Германии сюда зубы лечить, ибо дешевле. А воруют там не меньше нашего!!! Ты, дура майданушная, лучше бы молчала!