События в миреwww.ukrinform.ua3 янв.

В Австрії продавчиня лотереї надрукувала собі квитків на €40 тисяч

nk_hauz/yMIM7bA7g.jpeg

У містечку Тенненгау, що у федеральній землі Зальцбург на заході Австрії, співробітниця магазину безоплатно надрукувала собі лотерейних квитків на €40 тисяч, отримавши виграшів на €12 тисяч.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє австрійське видання Salzburg24.

"Як стверджується, 22-річна співробітниця у продуктовому магазині в Тенненгау привласнила лотерейні квитки вартістю €40 тисяч. При цьому вона отримала прибуток у розмірі 12 тис. євро", - йдеться у повідомленні.

За даними поліції, продавчиня друкувала собі квитки на розташованому у магазині автоматі з продажу лотерейних білетів. Квитанції, які потрібно було провести через сканер та оплатити, вона просто викидала. Невеликі виграші від лотереї молода жінка забирала у розташованих поруч кіосках з продажу тютюнових виробів, де також продаються лотерейні квитки.

Працівниця одного з таких кіосків і викрила аферу, звернувши увагу на те, що жінці підозріло часто щастить вигравати. Вона поінформувала керівництво лотереї, після чого було розпочато розслідування. Записи відеокамери у магазині підтвердили усі підозри.

Під час обшуків на квартирі продавчині, яка в усьому зізналася, було виявлено ще 39 виграшних квитків.

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!