События в миреnewformat.info29 окт.

В Австрії заявили про провал енергетичної політики ЄС

nk_hauz/TCTUSNKnR.jpeg

Євросоюз не впорався з енергетичною кризою, яка стала найскладнішою з 1970-х років, пише австрійська Die Presse.

За даними видання, морозні ночі у Східній Європі сповіщають про наближення зими, але ЄС не впорався з кризою, яка склалася через ситуацію з коронавірусом та великий попит на скраплений газ в Азії та США. Через це ціни на пальне зросли, а Брюссель виявився «не готовим до того, щоб ефективно та швидко реагувати на ці глобальні явища». За даними видання, тільки Росія може швидко постачати газ до європейських країн, що збільшує залежність ЄС від неї.

Як йдеться у статті, Євросоюз запевняв, що може визначати світову політику, при цьому сам же створив умови, через які опинився у скрутному становищі. ЄС не дотримується єдиної позиції, а Москва показала йому межі фантазій про світове панування. Die Presse назвала фатальною помилкою відмову європейських країн від довгострокових контрактів на газ.

Раніше Євросоюз запропонував частково замінити російський газ. Цілком відмовитися від російського палива ЄС не вдасться. При цьому запропоновано знайти газ у інших країнах. Наприклад, 33 відсотки попиту Болгарії можна задовольнити за допомогою постачання газу з Азербайджану.

💬 Последние комментарии
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи