События в миреsuspilne.media10 нояб.

В Ефіопії затримали щонайменше 16 співробітників ООН

nk_hauz/bJO2iS57R.jpeg

Щонайменше 16 співробітників Організації об'єднаних націй були затримані в столиці Ефіопії Аддіс-Абебі. У країні проходять масові арешти представників тиграїв – етнічної групи, яка є у меншості в Ефіопії.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на речника ООН Стефана Дюжарріка.

Представник ООН відмовився відповідати на питання про етнічну приналежність затриманих, сказавши: "Це співробітники Організації об'єднаних націй, вони ефіопи... і ми хотіли б, щоб їх звільнили, незалежно від етнічної приналежності, зазначеної в їхніх посвідченнях".

Зазначається, що затримані ефіопської комісії з прав людини ООН заявили, що отримують багато повідомлень про арешти тиграїв у Аддіс-Абебі, включаючи людей похилого віку та матерів з дітьми.

Ефіопські правоохоронці заперечують, що проводили етнічно мотивовані арешти, заявляючи, що вони спрямовані лише на прихильників бунтівних сил тиграїв, які борються з урядом.

Представник уряду Легессе Тулу заявив Reuters, що інформації про арешти співробітників ООН немає, а затримані у столиці країнами є "ефіопами, які порушують закон".

Раніше ООН вже звинуватила уряд Ефіопії у фактичній блокаді надходження гуманітарної допомоги в регіон Тиграй, де основне населення складають тиграї.

💬 Последние комментарии
ХОДЯТ СЛУХИ...
Ходят слухи, скоро кхуйев будет зваться "ПСАКИ СИТИ" ! Ну а кхаркив" - " БАЙДЕН БАЙДЕН" ОБЗОВУТ!!! ДА НЕ ДАЙ БОГ!!!
Луна -2
Да ну ..А пишите одинаково -и мыслите тоже и приставочку -хе -специально для дурных держите ? и может быть с одной машинки -ноута печатаете ?)))))
Весёлый Роджер
Бе-бе-бе.... по свиной роже тебе!
Весёлый Роджер
Запомни чаривниця и передай это Киту на вушко! п1 - Роджер всегда прав! п2 – Если Роджер не Прав, см. п1!!!! :-)) Привет тебе лапа!
Вася
А на этот раз будут следить и регистрировать все события вокруг проблемных мест? Или опять потом невозможно будет узнать кто стрелял на Майдане или кто сбил Боинг?
Елена
Факт,не спорю,нет , только Россия поставляет и производит машины и оборудование не в том количестве,что было при калошах, совсем не в том, количество очень маленькое по сравнению с прежними,когда только голоши с галошами были, Путин экономику запустил,а почему?а вот это вопрос.
Игбун Хохлов
Это у хохлопотамии ничего на внешний рынок нет кроме шлюх и жопомоев. У России с экспортом все нормально. И машины отправляет, и оборудование. А уж продукты питания в России даже "аграрная супердержава" закупает.