В Еміратах створили антикризовий фонд для видавців
События в миреwww.chytomo.com12 июня 2020

В Еміратах створили антикризовий фонд для видавців

Засновниця та колишня президентка Асоціації видавців Еміратів Бодур Аль Касімі оголосила про створення антикризового фонду для видавців. Про це повідомляє видання Publishing Perspectives.

Початковий бюджет фонду – 1 млн дирхамів ($272 тис. 260).

Фонд створений у партнерстві з урядовою організацією Sharjah Book Authority та ініціативою Sharjah Publishing City trade zone development, які очолює Ахмед Аль Амері.

Асоціація видавців Еміратів минулої весни святкувала свою 10-ту річницю і за цей час досягла величезних успіхів у сприянні професійному розвитку та інтернаціоналізації видавничої спільноти Об’єднаних Арабських Еміратів та її професійних лідерів.

Організація, яка починала свою роботу із 13 видавцями, зараз налічує 138 членів. Вона взяла участь у понад 250 міжнародних та регіональних книжковиз виставках та ярмарках, просуваючи арабомовну літературу в світі.

Основне завдання нового фонду полягає в тому, що асоціація збиратиме дані про те, які наслідки переживає галузь ОАЕ, і що потрібно, щоб подолати слабкі місця в міру продовження економічних наслідків пандемії.

Перед асоціацією стоїть завдання координації та комунікації з гравцями книжкового бізнесу всієї країни, оцінки поточного стану справ, найбільших потреб, а також надання рекомендацій щодо того, як звернутися по допомогу, яку пропонує Фонд.

Написать комментарий