События в миреsuspilne.media12 нояб.

В Естонії вирішили зміцнити кордон через міграційну кризу

nk_hauz/ghSK2557R.jpeg

Естонія зміцнить свої кордони через ситуацію, що нині склалася на польсько-білоруському кордоні. Про це повідомляє естонський мовник ERR.

Як розповів міністр внутрішніх справ країни Крістян Яані, нині естонські міністерство внутрішніх справ та міноборони координують свою діяльність для укріплення кордону.

Яані підтвердив, що зовнішній кордон Естонії добре охороняється. Він пояснив, що будівництво кордону розпочали кілька років тому в районі, де, на думку експертів, найімовірніший незаконний перетин кордону. Водночас процес будівництва кордону прискорюється.

За словами Яані, Естонія може швидко встановити тимчасові бар’єри на кордоні.

“Якщо потрібно буде діяти швидко, то є критичні місця, де ми встановимо тимчасові бар’єри”, — сказав Яані, додавши, що міністр оборони Калле Лаанет вже домовляється про відправку коштів на об’єкт.

За допомогою колючого дроту Департамент поліції та прикордонної охорони планує створити на 33 кілометрах східного кордону Естонії тимчасові укріплення. До охорони кордону, крім представників Департаменту поліції й прикордонної охорони, можуть залучити й добровільні воєнізовані формування Кайтселійт. Останні протягом 48 годин можуть посилити охорону кордону на 400 осіб, повідомив міністр внутрішніх справ.

За словами естонського міністра оборони Калле Лаанета, в Естонії на складах зберігається понад 100 кілометрів колючого дроту. Військові готові доставити ці рулони, куди буде необхідно, сказав Лаанет.

«Нам більше не треба говорити про гібридну атаку. Більше цього ніхто не приховує, ні Лукашенко, ні Білорусь. Це все пряма атака з метою дестабілізації Польщі, Європейського Союзу в цілому, сусідів, союзників", — сказав міністр внутрішніх справ країни Крістян Яані.

💬 Последние комментарии
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))