В Японії може бути оголошено режим надзвичайної ситуації в Токіо і ще трьох префектурах
События в миреnewformat.info23 апреля 2021

В Японії може бути оголошено режим надзвичайної ситуації в Токіо і ще трьох префектурах

Режим надзвичайного стану в японській столиці Токіо і префектурах західній частині країни Осаці, Кіото і Хіого може бути оголошений в п’ятницю прем’єр-міністром Японії Есіхіде Суга.

Про це 23 квітня, повідомляє Kyodo. Уточнюється, що причиною введення цього заходу є намір стримати сплеск поширення інфекції в рамках майбутніх свят Золотого тижня.

Згідно з очікуваннями, з 24 квітня по 11 травня на перерахованих територіях будуть діяти жорсткі заходи, в тому числі вимоги про тимчасове закриття алкогольних закладів і великих комерційних об’єктів: торговельних центрів, універмагів, за винятком торговельних точок для збуту предметів першої необхідності. За планом уряду, громадянам буде заборонено відвідувати заходи великих масштабів, а кількість автобусів у вихідні та святкові дні скоротиться.

Золотий тиждень в Японії вважається одним з найбільш завантажених періодів року за частиною подорожей. Ситуація ускладнюється за рахунок сильної заповнювання лікарень: так, в Осаці на даний момент ліжка в госпіталі зайняті в повній мірі.

Відзначається, що надзвичайний стан, що торкнулося чверть всього населення Японії і третина економіки країни, продовжує діяти всупереч невеликому тимчасовому терміну до Олімпіади в Токіо. Крім того, Японія в порівнянні з іншими країнами значно відстала в процесі вакцинації населення: з 126 млн жителів тільки 1% отримав дозу щеплень від інфекції. На засіданні робочої групи Есіхіде Суга повинен прийняти остаточне рішення по ситуації з COVID-19.

У середу, 21 квітня, японський прем’єр-міністр Есіхіде Суга скасував заплановані візити до Індії та Філіппін, про що повідомили джерела агентства Kyodo. Як повідомляє видання, рішення про скасування візитів прем’єр-міністра ймовірно пов’язано з погіршенням ситуації з розповсюдження захворюваності коронавірусів в Японії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
трамп
А всего за 20 лет – более 8 трлн рублей! А мы тут говорим, что в Пенсионном фонде денег не хватает. Как раз время власти Путина))) ФСБ уже выехало решать этот вопрос??? Или Владимир был не в курсе что 8 триллионов улетело???
трамп
да закатают они этих арабов в бетон...... и клали они на глубокую озабоченность путина эрдогана или кого бы то ни было. И ничего им не будет вот увидите...
sportbettor
Wow! Very exciting article. I think you have a talent in writing. So keep going on publishing such a good articles and I'm sure you'll get to the top of that activity. https://sportsbettingcommunity.mystrikingly.com/
ке
ну да параллель намечается Израиль Палестина, Россия Украина. интересно Израиль решиться зачистить сектор Газа?
е
Елена, таки весьмир с такими как ты, ущербными???))) с вами уже никто связываться не хочет, вовек потом не отмоешься...
е
"супер держава" Америка)))... и эти люди над Россией смеются
е
конечно.. туалетная бумага то Елена...она ж своим хозяевам жопы лижет...а бензин все равно больше года не хранится...