В Японії покарали держслужбовців, які пішли з роботи на дві хвилини раніше
События в миреsuspilne.media16 марта 2021

В Японії покарали держслужбовців, які пішли з роботи на дві хвилини раніше

Кількох співробітників японського міського управління освіти Фунабасі покарали за те, що вони з травня 2019 року по січень 2021-го виходили з роботи на дві хвилини раніше, щоб встигнути на автобус.

Як пише Times Now, держслужбовцям оголосили догани, а співробітниця, яка вносила у спеціальні табелі неправильний час, впродовж трьох місяців отримуватиме знижену зарплату. Управління планує таким чином отримати 137 тисяч єн (приблизно 34 тисячі гривень) компенсації за незареєстровану відпустку працівників.

В управління повідомили, що співробітники йшли з роботи о 17:13, щоб встигнути на автобус о 17:17. А в табелях зазначалося, що вони покидали робоче місце о 17:15. видання зазначає, що держслужбовці поспішали, оскільки за розкладом наступний автобус приходив лише через пів години.

Як пише видання, рішення роботодавців почали гостро критикувати в соцмережах. Зокрема люди зазначали про те, що ніхто не оплачує похвилинну роботу, і у такому випадку, якщо роботодавці виписують догани, вони мають давати гроші й за перепрацьований час.

Зазвичай в Японії не карають офісних співробітників за те, що вони йдуть раніше з роботи, але лише в тому випадку, якщо всі завдання вже виконані. Утім, такі випадки не рідкісні. У 2018 році 64-річний співробітник бюро водопостачання в місті Кобе був оштрафований після того, як почав свій обід всього на три хвилини раніше встановленого часу.

Написать комментарий