В Японії тестують «вагони-офіси» для дистанційної роботи
События в миреnews.finance.ua07 февраля 2021

В Японії тестують «вагони-офіси» для дистанційної роботи

Японська компанія-оператор залізничних суперекспресів JR East виділяє кілька вагонів, які пасажири зможуть використовувати для дистанційної роботи.

Про це повідомляє NHK.

JR East запустила пілотний проєкт.

Відзначається, що пасажири поїздів на лінії Тохоку Сінкансен можуть розмовляти по мобільних телефонах і проводити телеконференції з використанням персональних комп’ютерів у цих спеціальних вагонах.

Такі способи зв’язку зазвичай не схвалюються у швидкісних потягах у Японії, за винятком спеціально відведених для цього місць.

Компанія пропонує технологію звукомаскування для запобігання витоку інформації. Пасажирам також надаються маршрутизатори Wi-Fi в безкоштовне користування.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Выше своего комментария посмотри.там ответ.
е
слышь туго доходящая....Ты не ответила ни на один вопрос как обычно... Повторяю еще раз, раз до тебя со второго раза не дошло: тебя привили? Вакцина прошла все три этапа испытаний? Она рекомендована ВОЗ хотя бы как экстренная???
е
во-во вспоминай свои слова когда про пишешь про моряков 6-го флота.. про проецирование желаний)))
Весёлый Роджер
«Елена – 21 февраля 2021 - Не шали,обормот.а то будут жарить в сраку и давать тебе у рот,сам напросился на такие слова.» Интересно, а як физически всё это дивчина могёт сделать? Да ни как! А наш Шмуля - бачите шановние, снова всрался та прокололся! Ну не старый склеротик мудак?! Ось воно як!
Елена
Америка с нами!а разве не так?так, помогает как может,а ты не знал?как там насчёт оккупантов?не скажешь?ха.дебил .
Весёлый Роджер
Отож! Шмуля вин шизик с щиросвидомым воспалением мозгов, ну те, шо полные гивнов! Вин помешался на почве - Амерыка з нами, з ТУПЫМИ мудаками! И постоянно вин бачит пиндосную литаку С-130 над лесом, шо мол кружить, та кружить! Шо мол скоро, через пятьсот лет будэмо боХато жить!
Весёлый Роджер
Молилась ли ты Бандере Украина?
Авторские статьи