События в миреbizua.orgJun 6

В Єллоустоуні стався десяток раптових землетрусів за добу

nk_hauz/-m999rhyxqkk3vby-kuu.jpg

За даними Геологічної служби США, в минулу п’ятницю біля Національного парку Єллоустоун сталося близько десятка землетрусів.

Геологи Західного Єллоустоуна в штаті Монтана повідомили про одинадцять землетрусів, причому найсильніший з них має магнітуду 3,1. За словами представника влади, минулого місяця в цьому районі сталося ще 34 землетруси. Вони мали магнітуду від 1,6 до 3,1 і відбулися на глибині близько 4,8 км.

Землетруси, як правило, відбуваються цілими кластерами. Найбільший кластер стався в 1985 році, коли за три місяці на північно-західній стороні парку було зареєстровано понад 3000 землетрусів.

“Рій” землетрусів не є чимось незвичайним для цього району. Нагадаємо, що Єллоустоун є одним з найбільш сейсмічно активних місць в США, де щорічно відбувається близько 700-3000 землетрусів, згідно з веб-сайтом національного парку. Все тому, що на території парку розташований один з найбільших супервулканів в світі. Його розміри становлять приблизно 54 на 72 кілометри, так що в разі виверження на поверхню видовище буде грандіозним.

Правда, вчені не думають, що супервулкан Єллоустоуну буде вивергатись в доступному для огляду майбутньому — принаймні, в найближчі тисячі років. Незважаючи на те, що він дарує багатьом грунт для фантазій на тему апокаліпсису, шанси на виверження протягом 2020 року становлять лише один до 730 000, згідно з даними Геологічної служби США. Останнє виверження супервулкана відбулося 174 000 років тому.

Проте, якщо це все ж станеться, супервулкан повинен був вивергнутися з силою в 1000 атомних бомб, скинутих на Хіросіму. У такому випадку він спричинив би масові руйнування на території США, поряд з іншими руйнівними природними явищами, включаючи кислотні дощі.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.