События в миреmind.uaSep 25

В Європі незабаром різко зростуть зарплати водіїв вантажівок - Financial Times

nk_hauz/ABqf5oNng.jpeg

Гострий дефіцит робочої сили з галузі перевезення вантажів, а також впровадження положень Пакета мобільності приведуть до збільшення заробітної плати водіїв комерційного транспорту в Європі, стверджує президент європейського підрозділу XPO Logistics Europe Луїс Гомес. Про це пише Логіст.Today з посиланням на Financial Times.

Європа потерпає від нестачі професійних водіїв, причому у Великобританії ця проблема стоїть особливо гостро через вихід країни зі складу ЄС, пандемії, податкові реформи і проблеми при отриманні водійських прав. Це призвело до кризи в ланцюжку поставок, порожніх полиць в супермаркетах і зупинки виробничих ліній.

Повідомляється, що логістичні компанії готуються до напружених різдвяних свят, оскільки до цього періоду запаси багатьох товарів будуть вичерпані.

У наступному році дефіцит водіїв вантажівок тільки посилиться, попередив президент XPO Logistics Луїс Гомес. За його прогнозами, криза в галузі не ослабне, оскільки в лютому набудуть чинності більш жорсткі трудові закони ЄС в сфері комерційних автомобільних перевезень, відомі як Пакет мобільності. Їх дія поширюється, в тому числі, і на Великобританію.

«Цей пакет законів про мобільність набуде чинності з 21 лютого і призведе до подальшого обмеження потужностей і інфляції. Транспортні витрати будуть зростати, принаймні, протягом наступних 18 місяців», – зазначив Луїс Гомес.

За даними дослідницької групи Transport Intelligence, в Європі не вистачає 400 000 водіїв вантажних автомобілів через різке зростання онлайн-покупок, викликаних пандемією. При цьому дефіцит, швидше за все, буде поглиблюватися через прийдешні нововведення Пакета мобільності, що мають на меті захистити працівників транспорту від важких умов і низької оплати праці.

Президент XPO Logistics вважає, що внаслідок цих змін зарплати водіїв на континенті виростуть на «високий однозначний або низький двозначний» відсоток.

💬 Последние комментарии
Контртеза
Звідки автор може знати історію України чи ще щось? Праці, радше статейки, Степана Бандери є порожнім базіканням про національно-визвольну революцію, сутність якої у винищенні чи вигнаннв не-українців. А ОУН самі себе називали фашистами, хоча справжє значення цього слова оунівці навряд усвідомлювали.
ПОЗОР ЛЖЕСАМОПИСЦАМ!
А "энциклопедию" ты сам написал? В камне небось изваял?
ОНИ ТУПЫЕ ИДИОТЫ!!!
"История дэржавы без дат" - без конкретных дат такая бездоказательная писанина считается фантастическим рассказом - это измышления на исторические темы психически больным идиотом!!!
Каменяр
Як я бачу, "русскоязычные " російською мовою також не володіють, порозумітися з ними тяжко. А що таке рускоязычная мова я в енциплопедії не знайшов.
Каменяр
Що ти жуєш і шамкаєш, нічого не зрозуміло.
Каменяр
Якщо путін, як ініціатор війни не бажає її завершення - то звичайно війна не скоро закінчиться. І тому путіну ніякі відкриті домовленості, ніякі зустрічі не потрібні.
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ!!!
Пара Киченок и Костюк сыграют против четверых сеяных... За что это им?