События в миреnews.finance.uaJun 26

В Євросоюзі пропонують ввести право на відпочинок після онлайн-роботи

nk_hauz/-md67yc9uv7erawcuzx0.jpg

Ще на початку цього року у Європі запропонували створити закон, який дає людям право на відпочинок після роботи онлайн. Про це передає CNBC.

До речі, про цікаві ініціативи та фінансові нововведення в інших країнах ми розповідаємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! 🤫

Мається на увазі, що співробітники не зможуть турбувати інших працівників в неробочий час. Не можна буде надсилати робочі листи, проводити мітинги чи навіть писати у месенджери у вільний час.

Ідея створити такий закон з’явилась ще на початку пандемії. Через карантинні обмеження багато компаній по всьому світові почали працювати віддалено, що часом приводило до вигорання працівників. Співробітники могли працювати ледь не цілодобово, що суттєво впливало на самопочуття багатьох людей.

У Євросоюзі сподіваються, що єдині норми допоможуть врегулювати баланс життя та роботи у житті багатьох людей.

Однак деякі експерти зазначають, що буде важко дібрати правила, які підходитимуть під усі компанії чи установи. На думку засновниці британського кадрового агентства Futureheads Бе Калер Пілігрім, необхідно враховувати робочі можливості кожної людини — ліміт втоми та емоційний стан.

💬 Последние комментарии
Зри в корень
Этому додику и в голову не приходит, что при проектировании учитывали и такую возможность? Они там все больные на голову, как Грета? Тенденция однако.
Елена
А нечего жаловаться, социализма нет,ты этого хотел,ты жто получил, капитализм российский хуже и убогее западного,вот чем я руководствуюсь, лучше быть с лучшими,чем те которые сами не знают чего хотят,кроме денег.
123
Проблема АЭС не только техническая, их финансово и политически убивают уже много лет.
Юрий
Интересно, а когда построили Киевскую АЭС? Ночью, наверное
Антиелена
Великий палаточный городок под Лос-Анжелесом или Нью-Йорком ждет тебя!
Антиелена
Не будь США - не было бы антиконституционного переворота! А знать тебя... грех смеяться над убогими!
Антиелена
Ну как ничего подобного? Ну ты Ленка-белка чем руководствуешься? Красивой картинкой фасада гейропы? Есть еще обратная сторона - соотношение доходов и расходов домохозяйства (иметь ребенка если работает один не получится), стоимость медицины запредельна, 80% населения в арендованном жилье (тебе, сука, за бесплатно отдали через приватизацию?)... Вон, бывшие знакомые приезжают из Германии сюда зубы лечить, ибо дешевле. А воруют там не меньше нашего!!! Ты, дура майданушная, лучше бы молчала!