События в миреnews.finance.ua26 июн.

В Євросоюзі пропонують ввести право на відпочинок після онлайн-роботи

nk_hauz/-md67yc9uv7erawcuzx0.jpg

Ще на початку цього року у Європі запропонували створити закон, який дає людям право на відпочинок після роботи онлайн. Про це передає CNBC.

До речі, про цікаві ініціативи та фінансові нововведення в інших країнах ми розповідаємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! 🤫

Мається на увазі, що співробітники не зможуть турбувати інших працівників в неробочий час. Не можна буде надсилати робочі листи, проводити мітинги чи навіть писати у месенджери у вільний час.

Ідея створити такий закон з’явилась ще на початку пандемії. Через карантинні обмеження багато компаній по всьому світові почали працювати віддалено, що часом приводило до вигорання працівників. Співробітники могли працювати ледь не цілодобово, що суттєво впливало на самопочуття багатьох людей.

У Євросоюзі сподіваються, що єдині норми допоможуть врегулювати баланс життя та роботи у житті багатьох людей.

Однак деякі експерти зазначають, що буде важко дібрати правила, які підходитимуть під усі компанії чи установи. На думку засновниці британського кадрового агентства Futureheads Бе Калер Пілігрім, необхідно враховувати робочі можливості кожної людини — ліміт втоми та емоційний стан.

💬 Последние комментарии
Закрываем вакансию
Вывод тут такой, что грицаки не оправдывают оказанного высокого доверия в силу личностных недостатков. Слабосилие, слабоволие, энурез.
Не Елена
НеЛох без бумажки скоро начнёт говорить как Педалик Кличко. Но Педалика хоть в голову часто били, ему простительно, а у этого кадра похоже от дури мозги усыхают.
е
шо опять спрыгиваешь?? так ОТВЕЧАЕШЬ или НЕТ?
Оззи
ДБ. Туристам из других стран можно дать гидов и переводчиков, которые нормально всё расскажут и объяснят. Запад от всего оставляет только обёртку или картинку. Суть, сущность, содержание и наполнение меняет, иногда полностью или на противоположное. Тогда лучше спалили бы дотла собор Парижской Богоматери, нахрена он такой будет нужен? Они бы ещё додумались бордель в нем устроить, а так всего лишь что-то типа дискотеки, шоу-рум бля.
Елена
Успокойся е, успокойся.
Елена
Хе
е
отвечаешь? т.е. 1 декабря + неделя - получается 8 декабря ТЫ отвечаешь за свой базар?! ТАК?