В Євросоюзі пропонують ввести право на відпочинок після онлайн-роботи
События в миреnews.finance.ua26 июня 2021

В Євросоюзі пропонують ввести право на відпочинок після онлайн-роботи

Ще на початку цього року у Європі запропонували створити закон, який дає людям право на відпочинок після роботи онлайн. Про це передає CNBC.

До речі, про цікаві ініціативи та фінансові нововведення в інших країнах ми розповідаємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! 🤫

Мається на увазі, що співробітники не зможуть турбувати інших працівників в неробочий час. Не можна буде надсилати робочі листи, проводити мітинги чи навіть писати у месенджери у вільний час.

Ідея створити такий закон з’явилась ще на початку пандемії. Через карантинні обмеження багато компаній по всьому світові почали працювати віддалено, що часом приводило до вигорання працівників. Співробітники могли працювати ледь не цілодобово, що суттєво впливало на самопочуття багатьох людей.

У Євросоюзі сподіваються, що єдині норми допоможуть врегулювати баланс життя та роботи у житті багатьох людей.

Однак деякі експерти зазначають, що буде важко дібрати правила, які підходитимуть під усі компанії чи установи. На думку засновниці британського кадрового агентства Futureheads Бе Калер Пілігрім, необхідно враховувати робочі можливості кожної людини — ліміт втоми та емоційний стан.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мир
огромной не будет
мир
Они не идиоты
мир
любопытно
гость
Интересно, а как эти "ударные группы" будут наводить порядок? Говорить ай-я-яй или опять же, стрелять?)) И как быть тогда с "имеет право на жизнь"? Открыть ящик Пандоры легко. Когда не хочешь думать о последствии. Но ПОТОМ как быть, что делать с лавиной дури, что оттуда повылезает?
бандерос
В группу вошли - крепкий орешек, человек-паук, супермен, женщина-кошка
гость
Тихановскую европейские страны признают лидером Белоруссии, но никакие вопросы она решить не может в силу того, что она "лишь номинально приняла статус президента" - это что, из области анекдотов о дурдоме, где сидят Наполеон и Македонский, или таки теперь такие политики? И такой двуличный мир? Ну, ежели Тихановская и ей подобные - рукопожатые легитимные президенты - то и всякие мигранты и прочий прущий через границу без задержки сброд - гости дорогие в Европе - такой получается расклад.
Елена
Путин недавно, несколько лет назад говорил,лет семь примерно,что даём на что-то там 5 трл.руб и знаем точно как минимум 1 трн.разворуют,то есть 20% его слова,что изменилось?это он говорит что 1 трлн руб , фактически думаю больше,вот так.