В Індії серійний вбивця визнав причетність до понад 50 вбивств
События в миреnewformat.info4 дня назад

В Індії серійний вбивця визнав причетність до понад 50 вбивств

Індійський серійний вбивця, який визнав свою причетність до вбивства понад 50 водіїв таксі, тіла яких були скинуті в канал з крокодилами, був спійманий поліцією після того, як він втік після короткотрового звільнення.

У період з 2002 по 2004 рік Девендер Шарма був засуджений за вбивство семи водіїв таксі і засуджений до довічного ув’язнення в Джайпурі, місті на півночі штату Раджастан.

Провівши 16 років у в’язниці, 62-річному хлопцеві було надано коротке дострокове звільнення в січні. Але коли його 20 днів назовні минуло, Шарма не повернувся до в’язниці, повідомляє індійська поліція.

У середу — приблизно через півроку після того, як він зник безвісти — індійська поліція заарештувала Шарма в столиці країни Делі, де він жив із вдовою, з якою одружився, оскільки не повернувся з умовно-дострокового звільнення.

На запитання Шарма зізнався, що порушив умови умовно-дострокового звільнення і не планував повертатися до в’язниці, йдеться у прес-релізі поліції Делі.

За даними поліції Делі, Шарма також детально розповів про своє кримінальне минуле. Шарма закінчила ступінь традиційної індійської медицини і 11 років керувала клінікою в лікарні в Раджастані, починаючи з 1984 року, повідомляє поліція.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Нет диагноза от психиатра и не было никогда,там всё в норме,я надеюсь, понимаю что не молодею,а значит и угасание мыслительных процессов может быть,все под богом ходим, ничего гарантировать нельзя.
Елена
Я Роджер не психиатр,не врач и не медсестра,но сдаётся мне что ты не в себе, серьёзно,ну всё время цитаты вставлешь, наверное, может быть ты человек со справкой,не хочу тебя оскорблять или обидеть,но по суди сам,от Петра который здесь,если это не программа какая-то,то ты такой же больной.
Весёлый Роджер
Ну да мне виднее - ты же у нас пердун мудак переодетый в дивчину, а не я! Это уже все видят! Ты с ответом не тяни! Тебе ещё про мукомольные заводы отвечать! Я ответа про мукомольные заводы - уже 2 неделю! Ты сам поднял тему и слинял! Ты шизофреник Шмуля, у тебя какой диагноз?
Весёлый Роджер
Да чего уж тут не писать - если грамотно и по делу! Пусть все видят и читают, что не Я один такого мудака примечаю! Тоже мне тут "дивчина тугодне" в розовых труселях, пердун примитивный, срань злобнозавистливая!
Елена
Не знаю, тебе виднее.,ты у нас алкаш,а не я.
Весёлый Роджер
Так все алкаши оправдываются, когда пережрут фунфыриков! А ещё, они всегда звиздят шо тильки именно им алкоголь необходим!
Елена
Уже чужие цитаты начал писать ,не мои, болезнь усугубляется, прогрессирует, печально, очень.